Bankacılık

TEB emekliye 8 bin TL promosyon ödemesi yapacak: Emekli yakınına 500 TL ek ödeme yapıyor

TEB emekli müşteriye özel 8000 TL’ye kadar promosyon kampanyasını duyurdu. Emekli tanıdığını getirene ek 500 TL kazandıran kampanya devam ediyor.

EMEKLİ PROMOSYONUNDAN NASIL YARARLANILIR?

TEB’e gelerek 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü veren nakit promosyon ödemesinden yararlanıyor. Emekliye özel sunulan teklif 2 ya da daha fazla otomatik fatura ödeme talimatı verildiğinde 8000 TL geri ödemesiz promosyondan yararlanma fırsatı da sağlıyor. Emekli yakınını bankaya getiren müşteriler her kişi başına 250 TL toplamda 500 TL nakit kazanım elde ediyor.

PROMOSYONDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanyadan yararlanmak isteyenler 1 Eylül tarihi itibariyle emekli maaş müşterisi olmuş olanlar içerisinden seçiliyor. 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü verildiğinde ve otomatik fatura ödeme talimatı sunulduğunda promosyon tutarı alınacak ilk maaşını hemen ardından hesaba yatırılıyor.

TEB GÜNCEL PROMOSYON TUTARI

TEB aracılığı ile sunulan promosyon teklifinden yararlanabilmek için CEPTETEB Mobil uygulaması, bireysel internet şubesi ya da TEB şubelerine gelinerek süreç başlatılabilir. Dijital kanal yolu ile taahhüt imzalanması sağlanabilir.

Emeklilere özel sunulan promosyon teklifi alınan emekli aylığına göre değişebiliyor.

  • 1.500 TL ve altı emekli aylığı alanlar 5.500 TL
  • 1.500 TL – 2.500 TL arası emekli aylığı alanlar 6.750 TL
  • 2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlar 8000 TL

TEB’E GELEN EMEKLİ NE KAZANIR?

TEB’e gelerek internet bankacılığı üzerinden emekli maaşı taşıma işlemi kısa sürede gerçekleştirilebilir. Kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde yıl içerisinde 4.500 TL’ye kadar bonus kazanma fırsatı sunulur. Kişiye özel sigorta paketlerinden faydalanılabilir. Gelir belgesi olmadan özel faiz oranları ile konut, ihtiyaç ya da taşıt kredisi fırsatından yararlanılabilir. Emekliler “Marifetli” hesapta birikimlerini koruyarak günlük gündüz ve gece faiz oranı ile yatırımını katlayabilir. İstediği zaman her anda yatırma ya da çekme fırsatı değerlendirebilir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.