Bankacılık

TEB ilanlarını az önce güncelledi; İzmir’den iki yeni gayrimenkulü satışa koydu! Fiyatlar yalnızca 130 bin TL’den başlıyor…

Bankaların gerçekleştirdiği icradan gayrimenkul satışları, bu ay da gördüğü talebi artırdı. Sadece konut değil; araç, arsa, işyeri ve tarla gibi yapıların da satışa çıkarıldığı icralık ilanlar, e-İhale ile satışa çıkarılmasının sağladığı kolaylık ile de vatandaşların dikkatini çekmeye başladı. Sık sık icralık gayrimenkul satışlarını güncelleyen Türk Ekonomi Bankası (TEB) ise, İzmir’de satışta olan tarla ve bağ evinin yanı sıra bir tarla ve bir müstakil ev satışı da gerçekleştireceğini ilan etti.

TEB İZMİR’DE 1 TARLA İÇİN DAHA SATIŞA ÇIKTI

Halihazırda bir tarla satışı gerçekleştiren TEB, İzmir’de bugün yeni bir tarla satışı daha gerçekleştireceğini duyurdu. İzmir ilinin Kiraz ilçesinde yer alan tarlayı satışa koyan TEB, tarlanın genişliğini 6598 metrekare olarak açıkladı. İzmir’in bereketli olarak nitelendirilen topraklar üzerinde yer alan bu tarla için oldukça uygun bir ihale başlangıç bedeli belirlemiş olan TEB, bu bedeli 130 bin TL olarak duyurdu. Öte yandan TEB’in yeni ihalesine katılım için gerekli olan teminat bedeli ise, 13 bin TL olarak açıklandı.

TEB, İZMİR’DE KONUT SATIŞLARINA DA BAŞLADI

Geçtiğimiz haftalarda İzmir’de bir işyeri satışa çıkaran TEB, bu kez İzmir ilinden bir konut satışı gerçekleştireceğini açıkladı. Konutun İzmir ilinin Kiraz ilçesinde yer aldığını duyuran TEB, bahçeli ve müstakil olan bu yapının satışı için ihale sürecini başlattı. İhale boyunca teklifleri alacak olan TEB, ilk teklifin en düşük 200 bin TL olabileceğini yayınladığı ilan ile belirtti. Genişliği 160 metrekare olan bu konutun ihalesine katılım için ise, TEB tarafından 200 bin TL istendi.

TEB, TORBALI’DAKİ İHALESİNİ HALA SÜRDÜRÜYOR

Kısa bir süre önce İzmir ilinin Torbalı ilçesinden bir gayrimenkul satışı gerçekleştirmeye başlamış olan TEB, bu ihaleyi hala bitirmemiş bulunuyor. Torbalı ilçesinde yer alan bir tarlayı içerisindeki bağ evi ile birlikte satışa çıkaracak olan TEB, bu iki yapı için tek bir fiyat istiyor. Bu iki gayrimenkulün ihale başlangıç bedelini 12 milyon TL olarak belirlemiş olan TEB, ihaleye katılım için ise, 1 milyon 200 bin TL talep ettiğini duyurmuş bulunuyor. Öte yandan TEB’in satışa koyduğu tarla ve içerisindeki bağ evinin sunduğu kullanım alanı toplamda 40377 metrekare.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.