TEB Taşıt Kredisi ile Opel Marka Otomobil Sahibi Olmak Çok Kolay!

Taşıt kredisi çekerek hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenlere müjdeli haber geldi! TEB Cetelem ile PSA Finans arasında imzalanan işbirliğine Opel marka otomobiller de dahil oldu. Uygun faiz oranlı taşıt kredisi hakkında detaylar haberimizde...

0
129
TEB Cetelem PSA Finans İşbirliği
TEB Cetelem PSA Finans İşbirliği

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) müşterilerine sunduğu uygun faiz oranlı taşıt kredisi ile otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. TEB bünyesinde oluşturulan iştiraklerden biri olan TEB Cetelem ve PSA Finans arasında gerçekleştirilen işbirliği anlaşması kapsamında temmuz ayı boyunca sınırlandırılan uygun faiz oranlı taşıt kredisi imkanından yararlanmak için elinizi çabuk tutun!

TEB Cetelem ile PSA Finans şirketleri arasında işbirliği anlaşması imzalandı. Söz konusu işbirliği anlaşması kapsamında temmuz ayı süresince Satış Noktasından Hizmet iş modeliyle bütün Opel marka araç modellerinde %0.99 oranından uygun faizli taşıt kredisi imkanı sunuluyor. Araba satın almak isteyenleri yakından ilgilendiren fırsat ve avantajlar sadece uygun faiz oranıyla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda beğendiği Opel marka aracını TEB Cetelem aracılığıyla taşıt kredisi kullanarak satın alan müşterilere ekim ayına kadar taksit erteleme seçeneği de sunuluyor!

TEB Cetelem’den %0.99 Oranlı Taşıt Kredisi Fırsatı

Son dönemde konut kredisi faiz oranlarında kampanyalar yapan bankalar, taşıt kredisi talebinde bulunan müşterilerine karşı sessizliğini korumaya devam ediyor. Ancak bu süreçte müşterilerine tüm kredi seçeneklerinde en uygun faiz oranları sunmayı hedefleyen Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), dikkat çekici faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

PSA Finans ile imzalanan ekonomik işbirliği anlaşması kapsamında otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerine kaçırılmayacak derecede cazip fırsatlar sunan TEB’in bu kampanyası yoğun ilgi görüyor. Bununla birlikte TEB Cetelem ile PSA Finans işbirliği de Opel marka araçlarla büyümeye devam ediyor. TEB’den konuya ilişkin bilgilendirme açıklaması yapıldı.

2014’ten Bu Yana Devam Eden Ortaklık

TEB yetkilileri tarafından yapılan kamuoyu duyurusunda; 2014 yılının nisan ayından günümüze değin TEB Cetelem ile PSA Finans’ın Citroen, Peugeot ve DS Automobiles marka araçlarla birlikte yürüttükleri işbirliği sürecine Opel’in de dahil olduğu vurgulandı. Açıklamaya göre bundan sonraki dönemde Opel marka araçlar için de TEB Cetelem bünyesinde uygun fiyatlı taşıt kredisi desteği sağlandığı ifade edildi.

İşbirliği kapsamında kişiye özel güvenilir, hızlı finansal çözümlerin sunulduğu uygun faiz oranlı taşıt kredisi kampanyasında, Opel marka tüm araç modellerinde geçerli olmak üzere aylık %0.99’dan başlayan uygun faizli taşıt kredisi sağlanıyor. Ancak fırsatlar sadece uygun faiz oranıyla sınırlı kalmıyor. Bu kampanyadan yararlanarak Opel marka bir otomobile sahip olmak için TEB taşıt kredisi kullanan müşteriler, ödemeleri gereken  taksitleri ekim ayına kadar da erteleyebiliyor.

Hangi Model Araca Ne Kadar Kredi Veriliyor?

TEB’in dikkat çekici taşıt kredisi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen müşteriler hangi model araca ne kadar kredi sağlandığı hakkında da detaylı bilgilere ulaşmak istiyor. Bu bağlamda TEB – PSA Finans işbirliğinde Opel marka araçlarda temmuz ayı kampanyasında, Corsa ve Astra Sedan model araçlar için farklı tutarda kredi desteği sağlanırken, Astra HB – Insignia – Combo – SUV modellerinde de farklı miktarda kredi desteği sunuluyor.

Kampanya dahilinde Corsa ve Astra Sedan model araç satın almak isteyen müşteriler, 36 bin lira kredi kullanımında 15 ay vadedeki seçeneklerde aylık faiz oranı olrak belirlenen %0.99’dan yararlanabiliyor. Öte yandan Astra HB – Insignia – Combo – SUV modellerinde de taşıt kredisi tutarı 45 bin lira olarak sunuluyor. Bu model araçları satın almayı tercih eden banka müşterilerine de 15 ay vadeli ödemelerinde aylık faiz oranı %0.99 üzerinden hesaplanıyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here