Editörün SeçimiEkonomi

Teknik analiz bazlı yükseliş beklediği 4 hisse önerisini paylaşan Tacirler Yatırım borsayı yorumladı! İşte Borsa İstanbul’da kritik seviyeler ve beklentiler

Tacirler Yatırım 29 Haziran 2022 tarihli teknik analiz bültenini yayımladı! Bugün tarihli bültende borsa yorumlarına yer veren aracı kuruluş, teknik analiz bazlı belirlediği günlük hisse önerileri listesini paylaştı. Günün önerilen hisse senetleri BIMAS, KORDS, SAHOL ve SISE oldu.

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı! 29 Haziran Çarşamba günü tarihli bültende yükseliş beklenen dört hisse paylaşılırken, Borsa İstanbul (Bist100) yorumlarına da yer verildi.

29 HAZİRAN 2022 BORSA YORUMLARI

Dün sabah pozitif açılış gerçekleştiren ve gün içi yatay seyrini sürdüren BIST100 endeksi, seans kapanışına doğru gelen satış baskısıyla günü yüzde 1,54 azalışla 2.490,24 puan seviyesinden kapattı. Dün endekste en yüksek 2.561,14, en düşük 2.471,54 puan seviyesi test edildi ve toplamda 36.1 milyar TL işlem hacmi gerçekleşti.

Tacirler Yatırım bugün yukarı yönlü olası hareketlerde ilk olarak 2.500 direnç seviyesini ve ardından 2.500 – 2.520 bant aralığını takip edecek. Aşağı yönlü olası hareketlerde ise 2.470 puan seviyesi ilk destek noktası olarak gösterilirken, ana destek noktası 2.450 puan seviyesi olarak paylaşıldı.

29 HAZİRAN 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Tacirler Yatırım bugün model portföyünde BIMAS, KORDS, SAHOL ve SISE hisse senetlerine yer verdi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.