Telefon İçin Kredi Veren Bankalar 2019

Telefon için kredi veren bankalara 2019'da başvuru yaparak istediğiniz mobil cihaza sahip olabilirsiniz. Yeni bir cep telefonu sahibi olmak için hangi bankalara kredi başvurusu yapabileceğinizi okuyabilirsiniz.

0
190
telefon için kredi veren bankalar 2019
cep telefonu kredisi veren bankalar 2019

Telefon kredisi veren bankalar, genellikle kredi ile teknolojik cihaz satın almak isteyen kişilere kredi sağlayan bankalardır. Taksitli olarak telefon ya da elektronik cihaz satın almak isteyen kişilerin farklı bir alternatif olarak başvurmuş olduğu bu yöntem, akıllı telefon kredileri ile oldukça popüler hale gelmeye başlamıştır. Akıllı telefon kredisi ise mağazalar ve bankalar arasında yapılan anlaşmalardan doğan bir kredi çeşididir. Telefonlarını kredi çekerek almak isteyen kişilerin başvurmuş olduğu bu yöntem taksitli olarak telefon almanın yeni metodu olarak düşünülebilir.

Telefon Kredisi Nedir?

Telefon kredisi, diğer kredi türleri ile karşılaştırıldığında kullanım amacından dolayı bu isimle anılır. Normal ihtiyaç kredileri gibi bankalar tarafından sağlanan kredilerdir. Bu kredilerde değişen tek şey bankanın bir teknoloji mağazası ile anlaşma yapmış olması ve telefonun gereken finansman desteğini yine bankanın kişiye sağlıyor olmasıdır. Böylece kredi kullanan kişiler borçlarını telefonu aldıkları yere değil de bankaya öderler. Bu sayede oldukça uygun avantajlarla alınabilen kredilerin yapılandırılmaları da aynı oranda kolay olacaktır.

QNB Finansbank Konuşturan Kredi

QNB Finansbank’tan telefon kredisi almak isteyen kişiler, faizsiz olarak bankanın kredilerinden faydalanabilmektedirler. Faiz ödemeden müşterilerine telefon kredisi sağlayan banka, konuşturan kredi paketi adı altında bu kredilerini ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır. Özellikle tablet ve telefon alımlarında müşterilerinin ihtiyaçları için sunulan bu krediler sayesinde kişiler tabletlerini ya da telefonlarını taksitli bir şekilde alma avantajına sahip olurlar. Ancak Finansbank’tan konuşturan kredi alacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli şey bu kredileri bireysel kart sahiplerinin değil ticari kart sahiplerinin alabiliyor olması durumudur.

QNB Finansbank Turkcell Konuşturan Kredi

QNB Finansbank ve Turkcell arasında yapılan anlaşma ile konuşturan kredi kampanyası, tüm Turkcell mağazalarında geçerli olan bir kampanyadır. Özellikle faizsiz olarak veriliyor olmasından dolayı oldukça avantajlı olan bu krediler sayesinde kişiler ihtiyaçları olan telefonları veya tabletleri hiçbir masrafa girmeden ya da ek bir faiz ödemeden kredi ile alabilmektedirler. Alınan kredilerin ödemeleri ise kişilerin kredi aldıktan sonra ödemelerini faturalarına yansıtarak ödemeleri şeklinde yapılır.

QNB Finansbank Konuşturan Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank’tan sıfır faizle ve dosya masrafsız olarak alınabilen bu krediler için kişilerin bankanın internet bankacılığı sistemini kullanmaları gerekmektedir. Banka konuşturan kredi başvurusunu online sistem üzerinden almakta olup aynı zamanda herhangi bir Turkcell şubesinden de alabilir. Bankanın konuşturan kredi avantajından faydalanmak isteyen kişiler, Finansbank resmi internet sitesi olan https://www.qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/konusturan-kredi.aspx linkine tıklayarak başvurularını yapabilirler.

Hemen başvur sekmesinden sonra kişiler T.C. kimlik numaraları, doğum tarihleri ve telefon numaraları gibi bilgilerini sayfa üzerinde beyan ederek doğrulama kodunu girerler ve sonrasında ileri butonunu tıklayarak başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. Başvuruların sonuçları kişilere aynı gün içerisinde SMS yoluyla bildirilecektir.

QNB Finansbank Konuşturan Kredi Taksit Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Konuşturan kredi taksit ödemeleri, yapmak için öncelikle kişilerin Turkcell müşterisi olmaları gerekmektedir. Bu sayede krediyi alabilen kişiler, taksit ödemelerini Turkcell faturaları üzerinden yapacaklardır. Yani kredi ödemesi yapacak olan kişinin bankaya uğramasına gerek yoktur.

Finansbank Konuşturan Kredi Taksitleri Kaç Vadedir?

Finansbank konuşturan kredi vade oranları, genellikle kişilerin bütçesine göre şekillenmektedir. 12 ile 24 ay arasında vade seçeneği sunulan bu krediler, en fazla vade üst limiti olarak 36 ay vade ile alınabilmektedir. Oldukça uygun geri ödeme koşullarına sahip olan bankanın sıfır faizle vermiş olduğu krediler, bankanın online sistemleri üzerinden de vadelendirilebilmektedir.

Konuşturan Kredi Onaylandıktan Sonra Ne Yapılması Gerekir?

Konuşturan krediniz onaylandıktan sonra yapılması gereken tek şey kimlik fotokopisi ile kişilerin herhangi bir Turkcell mağazasına uğramaları ve istedikleri telefonu ya da tableti almalarıdır. Mağazanın bayisine uğradıktan sonra imzalayacağınız birkaç evrakla istediğiniz telefonu ya da tableti alabilir ve kendi ödeme planınıza göre taksitlerinizi başlatabilirsiniz.

Konuşturan Kredi ile Kaç Telefon Alınabilir?

Konuşturan kredi ile alınacak olan telefon sayısı, bankanın kişiye vermiş olduğu kredi miktarına bağlıdır. Bu durumun kesinlikle Turkcell mağazaları ile bir alakası yoktur. Krediler banka tarafından verildiği için alınan konuşturan kredi miktarı bankanın inisiyatifine bağlıdır. Buna göre kişiler bankadan ne kadar kredi alabilirlerse ona göre o kadar da telefon alabilirler.

ING Bank Tekno Kredisi

ING Bank’tan tekno kredi ile telefon almak isteyen kişiler, bankanın teknosa ile yaptığı anlaşmadan faydalanabilir ve bu sayede gereken teknolojik cihazlarını alabilirler. Yapılan anlaşmaya göre taksitle telefon alabilen ve anında almış olduğu telefonları kullanabilen kişilerden herhangi bir komisyon ya da dosya masrafı istenmemektedir. Bankanın tekno kredisi adı altında vermiş olduğu bu krediler alt limit olarak 500 TL, üst limit olarak da 15.000 TL’ye kadar alınabilmektedir. ING Bank yapılacak olan kredi başvurularını SMS ile ve internet şubesi üzerinden kabul etmektedir.

Tekno Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tekno kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, bankanın müşterileri için sunmuş olduğu farklı başvuru kanallarını kullanabilirler. Banka genel olarak SMS ve internet bankacılığı sistemleri üzerinden başvurularını kabul etmektedir. SMS ile başvuruda bulunmak isteyen kişiler, T.C. kimlik numaralarını aralarda boşluk bırakarak Teknosa’dan aldıkları kodlarla birlikte 2229’a gönderirler. Aynı zamanda kredi geri ödemelerini de internet şubesi ya da ATM üzerinden yapabilen kişiler, aynı zamanda geri ödemeleri için bankanın şubelerini de kullanabilmektedirler. ING Bankasından alınan Tekno kredinin vade oranları 9 aydan başlayıp 36 aya kadar devam etmektedir.

Denizbank Media Market Web Kredi ile Telefon Satın Almak

Denizbank’ın Media Market ile yapmış olduğu anlaşmadan doğan web krediler, özellikle teknolojik cihaz satın almak isteyen kişilerin başvurdukları en önemli kanallardan bir tanesidir. Banka, internet sitesi üzerinden kredi başvurularını kabul eder ve web kredi ürün numarası ile kredi işlemlerini tamamlar. 5 dakika içinde ön onayları alınabilen bu krediler aynı zamanda 36 aya kadar vade ile geri ödenebilmektedir.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi

Vatan bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon almak isteyen kişiler, bankanın Vatan bilgisayarla yapmış olduğu anlaşma sayesinde oldukça uygun koşullarla kredi alabilmektedirler. Telefon alımlarını Odeabank’tan kredi çekerek yapabilen kişiler, bankanın sunmuş olduğu uygun geri ödeme koşullarıyla da geri ödemelerini yapabilmektedirler. Banka kredi başvurularını T.C. kimlik numaralarını yazarak 8444’e mesaj atarak yapabilmektedirler. Bankanın online sistemi üzerinden oldukça hızlı değerlendirilebilen bu ön başvurular ile kişiler, kredi ön onaylarını da anında alabilmektedirler.

İhtiyaç Kredisi ile Telefon Almak

Telefon almanın diğer bir yolu olan özel ihtiyaç kredileri, kişilerin normal olarak bankaya yaptıkları kredi başvuruları ile yapılabilmektedir. Düşük limitli ve kısa vadeli olarak verilen ihtiyaç kredileri ile kişiler her türlü acil ihtiyaçlarını giderebilirken aynı zamanda telefon ya da tablet gibi teknolojik araçları da bu sayede kolayca alabilirler. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bankaların kişiler için sunmuş olduğu kredi faiz oranları ve vade seçenekleridir. Kendisine en uygun bankayı seçen kişiler, satın alacakları cihazın modeline ve fiyatına göre bir kredi limiti belirlerler. Bu sayede oldukça uygun şartlarda ödenebilen ihtiyaç kredileri ile kişiler aradıkları teknolojik cihazlara zorlanmadan sahip olabilmektedirler.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here