Terra Fiyat Analizi: LUNA Coin, 55.24 Dolarlık Tüm Zamanların En Yüksek Direncini Kırdı

Ünlü kripto para analisti Brian Bollinger, LUNA coin fiyat analizi ve tahminlerini yayınladı. LUNA coin ne olur? İşte detaylar...

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tonyukuk Hoca

Ünlü kripto para analisti Brian Bollinger, LUNA coin ne olur, yükselir mi, düşer mi sorusuna analiziyle cevap verdi. İşte Brian Bollinger tarafından yapılan analiz:

LUNA fiyatı 1.56$ destek seviyesinden geri döndü LUNA fiyatı, 50 günlük EMA hattını geri alıyor.

luna coin analiz

LUNA madeni parasındaki gün içi işlem hacmi 219,3 Milyon Dolar olup, %3,04'lük bir artışa işaret etmektedir.

LUNA / USD karakter t görüntüler teknik grafikte sürekli yüksek yüksekler ve daha yüksek alçaklar. 10 Kasım'da kripto para fiyatı 55.24$'lık yeni bir zirve yaptı ve başka bir geri çekilme aşaması başlattı. Madeni para 38.75 desteğine düştü ve 100 EMA hattının katkısıyla fiyat yeni bir ralli başlatmak için yeterli desteği aldı.

Önemli EMA'lar (20, 50, 100 ve 200), fiyatı tüm bu EMA çizgilerinin üzerinde işlem gördüğü için bu madeni paranın yükseliş trendini doğruluyor. Göreceli Güç Endeksi(69), grafiğinde devam eden ralliyi destekleyen etkileyici bir toparlanma sunuyor.

LUNA fiyatı , 54.73$'lık yatay direnç seviyesine ek olarak, fiyata dinamik direnç görevi gören yükselen trend çizgisini de kırdı. Fiyat, bu desteklere iyi bir yeniden test sağladı ve yükselmeye devam ediyor. 

Geleneksel pivot seviyesine göre, kripto tüccarı fiyat için bir sonraki direnç seviyesinin 67 dolarda ve ardından 75,5 dolarda olmasını bekleyebilir. Öte yandan, destek seviyeleri 54 dolar ve 47,6 dolar.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber