Editörün SeçimiPara Piyasaları

TikTok’ta en iyi 7 kripto para birimi belli oldu! Ne Bitcoin, ne Merge’ye hazırlanan Ethereum! Listenin bir numarasında sürpriz bir isim var

Bunlar şu anda TikTok'ta trend olan ilk yedi kripto para birimi belli oldu. Listenin ilk sırasında yer alan isim ise resmen sürpriz oldu.

TikTok modaya uygun her şey içindir. Kısa biçimli mobil video platformu, kripto meraklıları için de bir merkez haline geldi. Şaşırtıcı değil. Bu yazıda, TikTok’taki en popüler yedi kripto para birimine ve neden trend olduklarına bakıyoruz. Hadi dalalım.

TikTok’taki En İyi Kripto Para Birimleri Hangileri?

İşte 2022’nin TikTok’ta en iyi kripto para birimleri:

  1. Tamadoge – 2022’de yatırım yapılacak en iyi meme parası
  2. Ethereum – Geliştiriciler için her zaman yeşil kripto para birimi
  3. Bitcoin – TikTok’taki en iyi dijital koleksiyon
  4. Cardano – Uzun vadeli sahipler için en iyi kripto para birimi
  5. Dogecoin – TikTok’ta öncü meme parası
  6. USDC – 2022’nin en iyi sabit parası
  7. Binance Coin – Geniş entegrasyonlara sahip en iyi kripto para birimi

Tamadoge – 2022’de Yatırım Yapmak İçin En İyi Meme Parası Görülüyor

Hatırlarsanız, NFT’ler ve meme paraları geçen yıl interneti yönetti. Özellikle kripto alanında. 2022’de daha az popüler değiller. Dolayısıyla, NFT’leri, mem paralarını, kazanılan oyunları ve metaverse’yi birleştiren yeni bir kripto projesi olan Tamadoge’nin TikTok’u yönetmesine şaşmamalı.

2021’de meme paralarının muazzam büyümesine rağmen, bu yıl ilham veremediler. Bunun nedeni, fayda ve entegrasyonlara odaklanma eksikliğidir. Tamadoge, 100 kat büyüme fırsatları için DOGE’nin marka bilinirliğini kullanarak bunu değiştirmeyi hedefliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.