Gündem

TOGG üretime çıkacağı tarih öncesinde sergiye açıldı: Yerli üretim aracın tüm özellikleri yakından incelenebiliyor!

Yerli otomobil TOGG kış test sürüşünü gerçekleştirdikten sonra satışının yapılacağı süreye kadar bekleyeceği mekanı buldu. Ziyaretçilerin de inceleme yapabileceği yerli üretim araç Galataport’ta sergiye sunuldu. Yeni nesil yerli üretim elektrikli araç modeli 2030 yılına kadar 5 farklı versiyonu ile toplamda 1 milyon adet satış yapmaya hazırlanıyor.

TOGG İSTANBULDA GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

Yerli otomobil TOGG Ekim ayında seri üretime hazırlanıyor. Seri üretime çıkacağı 15 Ekim tarihine kadar ziyaretçilerin de inceleme yapabileceği Galataport’ta sergiye sunuldu. 15 Eylül tarihi itibariyle Galataport İstanbul Doğuş meydanında halkın ziyaret edebileceği bir noktada sergiye sunuldu. Gelecekte araç teknolojisine yön verecek olan akıllı cihaz konseptine uygun TOGG çevreci özelliği ile de biliniyor. Avrupa’da ikinci en büyük Leed Platin sertifikasına sahip bir proje ile İstanbul’da ziyaretçilerini bekliyor.

KAPILAR ARASI SÜTUN ALANI KALDIRILDI!

Tasarımdaki farklılık görenleri cezbediyor. Koltuklarda ve döşeme alanlarında kullanılan beyaz ve lacivert tonları şıklık sunarken kapı tasarımı ise hayrete düşürüyor. Kitap kapağını açar gibi kullanılabilen kapı yapısı dinamik ve yenilikçi görüntüsü ile de kendine has bir tarz oluşturuyor. Özellikle arka tasarım ön far alanı profilde daha güçlü bir görüntü vaat ediyor. Otomobilin yüzeyinde bulunan aydınlatma kısımları ile TOGG logo alanı Doğu ve Batının birlikteliğini simgeliyor.

TASARIMDA ŞIKLIK ÖN PLANA ÇIKIYOR!

Tasarımda özel geliştirilmiş ön cam alanı, elektrikli oluşu ile uyum sağlayacak bir sistematik ile yenilendi. Çok kollu Lale tasarımı jant alanında ön plana çıkıyor. Menekşe ve çivit mavisi renk karışımları ile oluşan hem de metalik gri renge sahip tasarımın yolcu kabin kısmı ve iç alanları da üst düzey bir konfor sunuyor. Sportif bir temel üzerinde oluşturulmuş her bir detay iç mekan tasarımında görselde şıklık sunarken, dörtlü tekli koltuk alanı emniyet kemeri ile iç mekan güvenliğini sağlıyor. Orta sütun alanı kaldırılarak kapılar kitap kapağını açar gibi tek seferde açılarak kullanılabiliyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.