EkonomiGündem

TOKİ Yeni Projeleri Duyurdu: Konya’da 210 Yeni Konut Projesi ile En Uygun Fiyatlar Dikkat Çekiyor! 2+1, 3+1 Daireler Kapış Kapış Gidiyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yeni konut projeleriyle her kesimden vatandaşı ev sahibi yapmaya hazırlanıyor. Uygun fiyatlar ve avantajlı geri ödeme seçenekleri ile vatandaşların hayalini kurduğu eve kavuşmaları sağlanacak. Konya’da duyurulan 210 adet yeni konut projesi kapsamında 2+1, 3+1 daireler sadece bu fiyata satılacak. İşte detaylar…

Artan enflasyon ve döviz kuruna bağlı olarak Türkiye’de ev fiyatlarında maliyetlerin artması kira ve ev satış fiyatlarının fahiş şekilde yükselmesini tetikledi. Konya’da gerçekleştirilecek yeni konut satışları kapsamında uygun fiyat seçenekleri sunulması hedefleniyor. Artan konut fiyatlarına karşın vatandaşların diledikleri eve rahatça sahip olmaları için cazip oranlar sunulmaya devam ediyor. Konya Cihanbeyli ilçesinde 210 konut ile 3 dükkan satışa sunuluyor.

TOKİ Yeni Projeleri Duyurdu: Konya'da 210 Yeni Konut Projesi ile En Uygun Fiyatlar Dikkat Çekiyor! 2+1, 3+1 Daireler Kapış Kapış Gidiyor!

TOKİ 2+1 Daireleri Konya’da Bu Fiyata Satışa Çıkardı!

TOKİ’nin Türkiye genelinde avantajlı konut projeleri ile satışları devam ediyor. Konya ili Cihanbeyli ilçesi, Bahçelievler Mahallesi için hazırlanan 210 konut ile 1 adet ticare (3 dükkanlı) projeler satışa sunulmaya başladı. 2+1 daireler 426 bin 197 TL’den satılacak. Kuralı satış türüne göre gerçekleştirilecek satışlar kapsamında uygun ödeme seçeneklerinin de sunulması hedefleniyor. Ev sahibi olmak isteyen tüm vatandaşlar için en uygun seçenekler sunuluyor. 2+1 dairelerin yanı sıra ilgili konut projesi kapsamında 3+1 dairelerin de fiyatları benzer avantajlı oranlar ile satışa sunulacak.

TOKİ Yeni Projeleri Duyurdu: Konya'da 210 Yeni Konut Projesi ile En Uygun Fiyatlar Dikkat Çekiyor! 2+1, 3+1 Daireler Kapış Kapış Gidiyor!

TOKİ Konya 3+1 Daire Fiyatları Dikkat Çekti!

Son dönemde Türkiye’de konut fiyatlarının fahiş bir şekilde artmasının ardın dan TOKİ tarafından avantajlı fiyatlarla yapılan satışlar ilgi görmeye devam ediyor. Konya Cihanbeyli Bahçelievler Mahallesi için hazırlanan 210 konutluk proje kapsamında 3+1 daireler ise 503.538 TL fiyat ile satışa sunuluyor. Kuralı satış usulüne göre yapılacak satışlar için uygun geri ödeme seçeneklerinin de sunulması hedefleniyor. Her kesimden vatandaş için uygun fiyat avantajları ve ödeme koşulları ile TOKİ’den uygun fiyatlı konut, işyeri ve arsa satışları devam ediyor.

TOKİ 50 Yeni Projeyi Duyurdu!

TOKİ Türkiye genelinde uygun fiyatlı konut satışlarına devam ediyor. Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Artvin, Burdur, Konya, Balıkesir, Çorum, Denizli, Elazığ, Gaziantep ve daha birçok farklı il ve ilçede satışlar devam ediyor. Uygun fiyatlı daire satışları sayesinde vatandaşların hayalini kurdukları evlere sahip olmaları destekleniyor. İşyeri ve konut satışlarında uygun projeler için ayrıca kolay geri ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.