Gündem

Turkcell, hat kullanıcılarına duyurdu: 8 GB internet hediye edilecek!

Yıllardır telekomünikasyon sektörünün lider isimlerinden birisi olmayı başaran Turkcell, yeni müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurarak ayrıntıları paylaştı.

TURKCELL’DEN YENİ MÜŞTERİLERİNE HEDİYE GB KAMPANYASI!

Ülkemizin en güvenilir telekomünikasyon firmalarından birisi olan ve sene başından bu yana hem yeni müşterileri hem de mevcut müşterileri için pek çok farklı başlık altında avantajlı kampanyalar geliştirmeye gayret gösteren Turkcell, yeni bir kampanya duyurusu daha yayınlayarak hat kullanıcılarının dikkatlerini çekmeyi başardı. GSM firması, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Turkcell’in resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre sene sonuna kadar hattını Turkcell bünyesine taşıyan ve kurumdan yeni bir hat satın alan tüm kullanıcılara 4 ay boyunca 2 GB, toplamda 8 GB hediye internet tanımlanacağı bilgisi kaydedildi.

TURKCELL 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI KAPSAMINDA YARARLANILABİLECEK OLAN TARİFELER

Turkcell geliştirmiş olduğu yeni kampanyası kapsamında toplamda 8 GB’lık hediye internet faydasından yararlanmak isteyen yeni müşterilerinin, belirlediği tarife ve paketlerden yararlanmaları gerektiğini bildirerek ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Turkcell, hattını taşıyan veya kendi bünyesinden yeni bir hat satın alan yeni müşterileri için düzenlemiş olduğu toplamda 8 GB hediye internet kazanımlı kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcıların, kendisi tarafından belirlenmiş olan tarife ve paketleri satın almaları gerektiğini bildirdi. GSM firması kampanya kapsamında dahil olunabilecek olan tarife ve paketlerin içerikleri ile aylık ödeme tutarlarını şu şekilde açıkladı:

  • Aynen 16 GB- 16 GB+ 900 dk konuşma: 122 TL
  • Platinum Süper 20- 20 GB+ 1200 dk konuşma: 127 TL
  • Turkcell Yapboz Small- 5 GB+ 1000 dk konuşma: 81 TL
  • Aynen 12 GB- 12 GB+ 900 dk konuşma: 112 TL
  • Kaçmaz Fırsat 9 GB- 9 GB+ 900 dk konuşma: 92 TL
  • GNÇ Platinum 50- 25 GB+ 25 GB sosyal medya+ 2000 dk konuşma: 150 TL
  • Platinum Aynen 30- 25 GB+ 5 GB sosyal medya+ 2000 dk konuşma: 170 TL
  • Kaçmaz Fırsat 3 GB- 3 GB+ 900 dk konuşma: 69 TL

TURKCELL’İN 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Turkcell’in yeni müşterileri için geliştirmiş olduğu toplamda 8 GB hediye internet kazanımlı kampanyasından yararlanmak isteyen tüketiciler, kampanya katılım detaylarını araştırmaya başladı. GSM firması, resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu metin ile konuya açıklık getirdi.

Turkcell tarafından geliştirilmiş olan toplamda 8 GB hediye internet kazanımlı yeni kampanyadan yararlanmak için hat taşıma veya yeni hat alma başvurularının, firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir. Web sitesi üzerinden yapılan yeni başvurular kapsamında hatları adrese kadar teslim eden Turkcell, hediye GB için de yeni bir başvuru yapılmasını talep etmemektedir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.