Bankacılık

Türkiye Ekonomi Bankası, Araç Satın Almak İsteyen Tüketicilere Seslendi 2012 Model Opel Astra, 148 Bin TL Verecek Olan Alıcısını Bekliyor! Bankadan Satılık Araç Fiyatları 2022

Araç fiyatlarında gözlenen fahiş fiyatlar, indirim haberi bekleyen tüketicilerin giderek umutlarını kaybetmelerine sebep oldu. Geçtiğimiz senenin son çeyreğinden itibaren yükselmeye başlayan ikinci el ve sıfır kilometre araç fiyatlarından sonra kendi araçlarına sahip olma planlarını yeni döneme ertelemek durumunda kalan tüketiciler, 2022 yılına girilmesi ile birlikte tekrar dalgalı hareketler sergilemeye başlayan ve son dönemlerde de yukarı yönlü hareketleri hız kazanmış olan döviz kurları ve altın fiyatları karşısında hayal kırıklığı yaşadılar.

Ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmeler neticesinde artan araç fiyatlarına bir de yeni dönemde etkisini iyiden iyiye göstermeye başlayan çip krizinin eklenmesi, vatandaşların kendi araçlarına sahip olma fikirlerinden uzaklaşmalarına sebep oldu. Bu durumun ülke ekonomisine de otomotiv sektörüne de direkt olarak zarar verdiğinin bilincinde olan Türkiye Ekonomi Bankası, yeni aya girilmesi ile birlikte icralık araçlarını satışa çıkardığını duyurdu. Banka, ilgili hizmetine ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan Satılık Araç İlanları!

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından olan ve hem kendi bünyesinde hem dijital bankacılık kolu olan CepteTEB bünyesinde birbirinden avantajlı kampanyalar geliştiren Türkiye Ekonomi Bankası, yeni dönemde artan araç fiyatlarına inat tüketicinin yanında yer aldığını duyurdu. İnternet sitesinden yayınlamış olduğu duyuruyu, satışa çıkarmış olduğu araçlar ile destekleyen banka, ayrıntıları paylaştı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Finansman hizmetleri karşılığında teminat olarak almış olduğu araçlara, vade sonunda el koymak durumunda kalan Türkiye Ekonomi Bankası, ülkenin dört bir yanında uygun fiyatlar karşılığında araç sahibi olmayı mümkün kıldığını bildirdi.

Türkiye Ekonomi Bankası Satılık Araç Fiyatları

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından satışa sunulan ve halen tekliflere açık olan bazı araçlar ve fiyatları şu şekilde belirlendi:

  • 2016 model Opel Astra gri renkli, İstanbul: 148 bin TL
  • 2014 model Hyundai Accent Blue, Antalya: 75 bin TL
  • 2015 model Renault Fluence, İstanbul: 115 bin TL

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan Nasıl Araç Satın Alınır?

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan araç satın alabilmek için ilgili araç için belirlenmiş olan teminat bedelinin yatırılması gerekmektedir. Sonrasında ise bankaya bizzat başvuru yaparak veya bankanın resmi satış ekranından fiyat teklifi verilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.