Bankacılık

Türkiye İş Bankası’ndan emekli vatandaşlara ilaç gibi ödeme: O tarihe kadar başvurana, anında 8 bin TL ödeme!

Türkiye İş Bankası eylül ayının başında güncellemiş olduğu emekli promosyonu ve emekli referans kampanyalarına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EYLÜL 2022

Sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında birbirinden avantajlı kampanyalar geliştiren Türkiye İş Bankası, son dönemlerde giderek artan enflasyon karşısında tek maaşlı emeklilerin bütçelerini ferahlatmak adına promosyon kampanyasını güncellediğini duyurdu. Banka 31 Ekim tarihine kadar başvurulara açık olacak olan yeni promosyon kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Türkiye İş Bankası emekli maaşı hesabını ekim ayının sonuna kadar kendi bünyesine taşıyan ve söz konusu hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağını taahhüt eden yeni müşterilerine, şu tutarlarda ek ödeme yapılacağını bildirdi:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 5.000 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 6.250 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7.500 TL

TÜRKİYE İŞ BANKASI EMEKLİ REFERANS KAMPANYASI EYLÜL 2022

Türkiye İş Bankası darda olan emekli vatandaşlar için yeni bir ek ödeme kampanyası daha geliştirdiğini duyurdu. Emekli yakınının maaş hesabını banka bünyesine taşıması adına referans olan emekli müşterilerine kişi başı 250 TL ödeme yapacağını bildiren banka, toplamda 500 TL daha referans ödemesi yapacağını ifade etti.

TÜRKİYE İŞ BANKASI EMEKLİ EK ÖDEME KAMPANYALARINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Bankası’nın emekli vatandaşlar için özel olarak geliştirmiş olduğu toplamda 8 bin TL’ye varan emekli ek ödeme kampanyalarından yararlanmak isteyen tüketiciler, ilgili kampanyalara nasıl katılım sağlayabileceklerini araştırmaya başladılar. Banka, resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu bir metin ile söz konusu kampanyaların katılım süreçlerine ilişkin detaylı bilgileri paylaştı.

Türkiye İş Bankası tarafından 7 bin 500 TL’lik üst limit ile geliştirilmiş olan emekli promosyonu kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşların, öncelikle maaş hesaplarını bankaya taşımaları ve sonrasında da banka ile 3 yıllık taahhüt sözleşmesini imzalamaları gerekmektedir. Söz konusu taşıma talimatı ise bankanın mobil uygulaması, internet sitesi veya banka şubeleri aracılığı ile verilebilmektedir. Bu ay ilk kez emekli maaşı alacak olan ve maaşını Türkiye İş Bankası’nın promosyon ödemesi ayrıcalığı ile yatmasını isteyen yeni müşterilerin, emeklilik bilgilerin doldururken banka tercihlerini Türkiye İş Bankası’ndan yana kullanmaları gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası’nın 50 TL’lik üst limit ile geliştirmiş olduğu emekli referans kampanyasından yararlanarak hem kendisine hem de yakınına kazandırmak isteyen emekli müşterilerin, bankanın mobil uygulamasına giriş yapmaları ve açılan ekranda yer alan “davet kodu” alanından yeni bir kod oluşturmaları gerekmektedir. Söz konusu kodu yakınları ile paylaşan emekli vatandaşlar, yakınlarının REFERANS boşluk referans kodu bilgilerini yazarak 4402’ye göndermeleri durumunda ek ödeme tutarlarına kavuşacaklardır.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.