BankacılıkEditörün Seçimi

Türkiye İş Bankası’ndan İstanbul’da yaşayanlara müjde: 10 gayrimenkul 600 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışta! Konut, arsa, işyeri… Hepsi var!

İstanbul’dan da icralık gayrimenkulleri satışları gerçekleştiren Türkiye İş Bankası, bu ay İstanbul’dan 3 daire, 1 arsa ve 4 işyeri satışa çıkardı. İhale başlangıç bedellerini 600 bin TL’den başlayan fiyatlar ile belirleyen Türkiye İş Bankası, her gayrimenkul için ihaleyi başlattı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI, İSTANBUL’DAN 3 DAİRE SATIYOR

Satışa çıkardığı gayrimenkulleri sık sık güncelleyen bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, bu ay satışa çıkardığı dairelerin 3’ünü İstanbul’dan satışa ekledi. İstanbul’dan satışa çıkardığı üç dairenin ilkini 1 milyon TL ihale başlangıç bedeli ilçe Büyükçekmece ilçesinin Cumhuriyet mahallesinden satışa çıkaran Türkiye İş Bankası, satışta olan bu dairenin genişliğini 80 metrekare olarak ilan etti. İstanbul’daki ikinci dairesini Büyükçekmece ilçesinin Cumhuriyet mahallesinden satışa koyan Türkiye İş Bankası, 186 metrekarelik bu apartman dairesi için ise, ihaleyi 2 milyon 500 bin TL’den başlattı. Öte yandan Türkiye İş Bankası’nın İstanbul’dan satışa çıkan son konutu Maltepe ilçesinin Cevizli semtinde yer alan DAP Dalga Kule’de yer aldı. Genişliği 224 metrekare olan bu loft dairenin ihale başlangıç bedeli ise, 7 milyon TL olarak açıklandı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI, İSTANBUL’DAN BİR DE ARSA SATIŞI YAPIYOR

Satışa çıkardığı üç dairenin yanı sıra İstanbul’dan bir de arsa satacak olan Türkiye İş Bankası, arsayı İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinin Fevzi Çakmak semtinden satışa koydu. Genişliği 30 metrekare olan bir konut da içeren imarlı bu arsa için ihale başlangıç bedelini oldukça düşük tutan Türkiye İş Bankası, ihaleyi 600 bin TL’den başlattı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN SATIŞTAKİ 4 İSTANBUL GAYRİMENKULÜ İSE İŞYERİ

İstanbul’dan satışa çıkardığı son 4 gayrimenkulü işyeri olan Türkiye İş Bankası, en uygun işyerini 750 bin TL ihale başlangıç bedeli ile Esenyurt ilçesinin Piri Reis mahallesinden satışa çıkardı. Genişliği 85 metrekare olan bu işyerinin hem dükkan hem de mağaza olarak kullanıma uygun olduğu öğrenildi. İstanbul’dan satışa koyduğu ikinci işyerini de Esenyurt ilçesinin Piri Reis mahallesinden satışa çıkaran Türkiye İş Bankası, genişliği 118 metrekare olan bu işyerini ise, ihaleye 1 milyon TL’den başlattı. Üçüncü işyerini de Esenyurt ilçesinden satışa çıkaran Türkiye İş Bankası, Süleymaniye ilçesinde yer alan bu işyerinin depolu bir dükkan olduğunu belirtti. Genişliği 146 metrekare olan bu işyerinin ihale başlangıç bedeli ise, 1,5 milyon TL olarak belirlendi. Türkiye İş Bankası’nın son işyeri de Esenyurt’ta yer aldı. Genişliği 345 metrekare olan depolu bir dükkan için ihaleyi başlatan Türkiye İş Bankası, Esenyurt ilçesinin Hürriyet mahallesinde yer alan bu dükkanın ihale başlangıç bedelini ise 3,5 milyon TL olarak kamuoyuna duyurdu.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.