Bankacılık

Türkiye İş Bankası’ndan kaçırılmayacak fırsat: Mobil uygulamayı indir, 200 TL’lik karşılıksız ödemenin avantajını yakala!

Türkiye İş Bankası yeni dönemde gelişen olumsuz ekonomik faktörler sebebi ile her an desteğe ihtiyacı olan tüketiciler için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka yeni kampanyası kapsamında 200 TL değerinde para hediyesi vereceğini belirterek, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN YENİ KAMPANYA!

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından olan Türkiye İş Bankası, sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştirmeye ve hem mevcut müşterilerinin hem de potansiyel müşterilerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Eylül ayına girilmesi ile birlikte de hem mevcut kampanyalarını düzenleyen hem de kampanya listesine yenilerini ekleyen Türkiye İş Bankası, zorlu ekonomik şartlar karşısında tüketiciler için kesenin ağzını açtı.

Eylül ayına girilmesi ile birlikte yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyuran Türkiye İş Bankası, söz konusu yeni kampanyası kapsamında müşteri sayısını arttırmayı hedeflerken tüketicilerin de ceplerini güldüreceğini açıkladı. Yeni kampanyasında potansiyel müşterilerini hedef aldığını belirten Türkiye İş Bankası, mobilden ilk kez banka bünyesine dahil olacak olan tüm yeni müşterilerine 200 TL tutarında TL hediyesi vereceğini bildirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI YENİ KAMPANYA AYRINTILARI

Türkiye İş Bankası tarafından duyurulmuş olan yeni kampanya, bankanın potansiyel müşterilerinin dikkatlerini çekmeyi başardı. Mobil uygulamayı indirmeleri karşılığında bankadan 200 TL tutarında para hediyesi kazanmak isteyen tüketiciler, söz konusu kampanyanın ayrıntılarını araştırmaya başladı.

Türkiye İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre 31 Aralık 2022 tarihine kadar mobil üzerinden ilk kez İş Bank’lı olan tüm yeni müşterilere, 200 TL’lik ilk harcamaları karşılığında 200 TL değerinde para hediyesinin verileceği bildirdi.

Türkiye İş Bankası yeni kampanyası kapsamında gerekli şartları sağlayan tüm yeni müşterilere, harcama yaptıkları ayı takiben ilk 15 gün içerisinde TL hediyesini vereceğini bildirdi. Satın alınan ürünlerin iptal, iade ve değişim durumlarında para hediyesinin tanımlanmayacağını ifade eden banka, 200 TL’lik hediye ödeme hakkına erişen yeni müşterilerin 45 gün içerisinde söz konusu hediye paraları harcamaları gerektiğini belirtti. Banka, 45 gün içerisinde harcanmayan hediye TL’lerin, süre sonunda hesaptan geri alınacağını ifade etti.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN YENİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Bankası’nın zorlu ekonomik şartların yaşandığı şu günlerde tüketicilerin ceplerine destek olmak amacı ile geliştirmiş olduğu 200 TL hediye para kazanımlı yeni kampanya, tüketiciler tarafından yakından takip edildi. Vatandaşlar, söz konusu yeni kampanyaya nasıl katılım sağlayabileceklerini araştırmaya başladılar.

Türkiye İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni kampanyasına, bankanın mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanabileceğini ifade etti. İşCep üzerinden ilk kez banka müşterisi olan tüketicilerin “başvurular” kısmından kart başvurusu yapmaları

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.