Bankacılık

Ulaşımda indirim dönemi başladı: Araç kiralamayı ucuza getirecek yöntem duyuruldu: Online uçak bileti alımına sepet indiriminde son şans!

CEPTETEB Süper uygulamasına özel belirli kategorilerde geçerli %15’e yakın indirim kampanyası duyuruldu. Kampanya dönemi boyunca online otel rezervasyonu, uçak bileti alışverişi ya da günlük araç kiralama hizmeti indirimli olarak değerlendirilebilecek.

CEPTETEB SÜPER İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Kampanya süresi devam ederken kapsam içerisinde yer alan faydadan yararlanmak isteyenlerin CEPTETEB banka şubesi üzerinden kullanıcı hesabı oluşturması gerekiyor. Ardından CEPTETEB Süper uygulaması aracılığı ile alışverişini tamamlaması gerekiyor. Yapılacak harcamalar 7 Ekim tarihine kadar kampanya dönemi boyunca indirimli olarak değerlendirilebilecek.

CEPTETEB SÜPER İNDİRİM KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyaya başvuruda bulunmak isteyenlerin CEPTETEB Mobil bankacılık uygulaması içerisinde yer alan cüzdan sekmesini kullanması gerekiyor. Alt kategori içerisinde CEPTETEB Süper platformuna geçiş yapılır. TEB ya da CEPTETEB markalı tüm banka kartı ya da kredi kartı ile yapılması gereken alışveriş harcaması gerçekleştirilir.

Kampanya süreci devam ederken indirim kampanyası kapsamında:

  • Uçak bileti alımına %10 indirim
  • Online ödemeli otel rezervasyonuna %10 indirim
  • Günlük araç kiralama hizmetlerinde ise %15 indirim fırsatı

CEPTETEB İNDİRİMLİ UÇAK BİLETİ HİZMETİNDEN NASIL YARARLANILIR?

İndirimli uçak bileti fırsatından yararlanmak isteyenlerin CEPTETEB Süper uçak bileti kategorisine geçiş yaparak turna.com internet sitesi üzerinden alışveriş sağlaması gerekiyor. Kampanyaya katıldıktan sonra yapılacak harcamalarda sepete anında %10 indirim yansıtılır. Yalnızca 2000 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 200 TL indirim kazanılabilir. Farklı promosyonlarla birleştirilemez. Tek yön ya da gidiş-dönüş uçak biletlerinde toplam bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanabilir.

CEPTETEB İNDİRİMLİ OTEL REZERVASYONU HİZMETİNDEN NASIL YARARLANILIR?

CEPTETEB otel rezervasyonu için indirim fırsatından yararlanmak isteyenlerin CEPTETEB Süper platformunu kullanması gerekiyor. Otel rezervasyon hizmetinden yararlanmak için Otelz.com internet sitesi üzerinden harcama yapılması gerekiyor. Online rezervasyona özel sepette %10 indirim anında yansıtılır. Farklı promosyonlarla birleştirilerek kullanılamaz.

CEPTETEB SÜPER İNDİRİMLİ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİNDEN NASIL YARARLANILIR?

CEPTETEB Süper uygulamasına özel %15 araç kiralama indiriminden yararlanmak isteyenlerin yapması gereken şey yolcu360.com internet sitesi içerisinden harcama yapmaktır. CEPTETEB Süper platformu içerisinde yer alan araç kiralama hizmeti kullanılmalıdır. Kampanya sadece 1 ve 29 gün arası yurtiçi ve yurtdışı günlük araç kiralama hizmetinde geçerliliğini koruyor. Aylık ya da uzun dönemlik kiralamalarda bu kampanyadan yararlanılamıyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.