Para Piyasaları

Ünlü Analist Ethereum’da En Kritik Seviyeyi Açıkladı, Kısa Vadede Yükseliş Tahminini Paylaştı!

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği analistlerden biri olan ve “Altcoin Sherpa” olarak bilinen anonim analist, piyasanın en önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) artık toparlanma belirtileri göstermeye başladığı son dönemlerde, en büyük altcoinin bir ralliye hazırlandığına inandığını açıkladı. Kasım 2021’den bu yana Bitcoin’in (BTC) hakimiyetinde görülen değer kayıplarında paralel düşüşler yaşayan ve son aylarda zor dönemler geçiren Ethereum, hafta sonunda yine piyasa genelinde gelen toparlanmalar ile nefes almıştı. Ünlü analiste göre Ethereum büyük bir rallinin eşiğinde olabilir…

Analist Kritik Seviyeyi Açıkladı

Piyasalarda derin düşüş hareketlilikleri görülmeye devam ederken, Ethereum da lider kripto para birimi Bitcoin’e paralel düşüşler sergiledi. Son dönemlerde 1.000 dolar barajına yaklaşarak dikkatleri çeken Ethereum için, ünlü analist Altcoin Sherpa’dan umutlandıran bir analiz geldi. Ünlü analiste göre Ethereum’un 1.281 dolar seviyesindeki güçlü direnci geçmesi durumunda, önümüzdeki haftalarda ETH’de büyük bir ralli görülebilir. Analist, kısa vadede en büyük yükselişi Ethereum’da beklediğini dile getirirken, buna rağmen bu olası yükselişin bir boğa sezonuna dönüşmeyeceğini de ifade etti.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

“Bu Bir Makro Geri Dönüş Değil!”

Ethereum adında kritik fiyat seviyelerini açıklayan Altcoin Sherpa, ilk olarak “güçlü direnç” dediği 1.281 dolar seviyesini işaret etti. Analist, açıklamasında ise “İşte bazı seviyeler… Önümüzdeki haftalarda 1.700 dolar ile 1.900 dolar aralığını göreceğimizi düşünüyorum. Bu bir makro geri dönüş değil! Bence, sadece başka bir ayı piyasası rallisi. Üstel hareketli ortalamalar 4 saatlik grafikte Mart ayının sonlarından bu yana ilk kez yükselişe geçti. ETH/BTC paritesi kısa vadede dibe vurduysa, o zaman altcoinlerin birkaç hafta boyunca küçük bir boğa koşusuna devam ettiğini düşünüyorum” sözlerini dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.