Bankacılık

Vakıfbank, 16 adet ofis ve 2 dükkan için tek rakamdan ihaleye çıktı! Üstelik ofislerin tamamı İstanbul’da yer alıyor…

İcradan satışa çıkarılan işyerleri, uygun fiyatlarla satışa çıkması nedeniyle vatandaşların yakından takip ettiği ilanlar olmaya başladı. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Vakıfbank, İstanbul’dan yeni gayrimenkuller satışa koydu.

Son zamanlarda uygun fiyatlar ile yatırımcıları cezbeden icralık satış ilanları, işyerinden arsaya; konuttan tarlaya pek çok gayrimenkulün alımı için yeni bir alan haline dönüştü. Sunduğu uygun fiyatların yanı sıra tek fiyata birkaç tapu kazandıran fırsatlar ile de vatandaşların gözdesi haline gelen icralık satış listelerine bir fırsat da Vakıfbank tarafından eklendi. Aynı ihale ile İstanbul’dan 16 ofis ve 2 adet dükkan satacak olan Vakıfbank, aynı zamanda İstanbul’dan ayrı bir dükkanı daha satışa çıkardı.

VAKIFBANK, İSTANBUL’DAN İKİ YENİ İHALE BAŞLATTI

İhale süreci ile icradan satışa koyduğu gayrimenkullerin satışını gerçekleştiren Vakıfbank, geçtiğimiz günlerde listesine İstanbul’dan 2 yeni gayrimenkul daha ekledi. Gayrimenkullerden ilkini bina olarak satışa çıkaran Vakıfbank, binada yer alan 16 ofis ve 2 dükkan için tek bir fiyat verdi. Aynı zamanda bu binadan bağımsız olarak yine İstanbul’da yer alan başka bir dükkanı satışa çıkaran Vakıfbank, bu dükkan hakkında da kamuoyunu bilgilendirdi.

VAKIFBANK, 16 OFİS VE 2 DÜKKAN İÇİN TEK İHALE YAPILACAĞINI DUYURDU

İstanbul’dan yeni satışa koyduğu gayrimenkuller arasında yatırımcılar için bir fırsat sunan Vakıfbank, İstanbul ilinin Pendik ilçesinin Yenişehir mevkinde yer alan bir binayı satışa çıkardı. Binada 16 adet ofisin yer aldığı bilgisini kamuoyu ile paylaşan Vakıfbank, aynı zamanda 2 adet dükkanın da binada bulunduğunu belirtti. Tüm bu işyerlerinin sağladığı alanı yayınladığı ilan detayına ekleyen Vakıfbank, binanın kullanım alanını 3044 metrekare olarak açıkladı. İhale başlangıç bedeli olarak bu bina için 50 milyon TL’yi belirlemiş olan Vakıfbank, ihaleye katılım için gerekli olan teminatı ise 2,5 milyon TL olarak duyurdu.

VAKIFBANK, İSTANBUL’DAN BİR DE DEPOLU DÜKKAN SATIŞA ÇIKARDI

Vakıfbank’ın İstanbul’dan yeni satışa çıkardığı bir başka işyerinin ise, depolu bir dükkan olduğu öğrenildi. İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinin Zeytinlik mevkinde yer alan bu depolu dükkan için kamuoyunu bilgilendiren Vakıfbank, dükkanın genişliğini 207 metrekare olarak açıkladı. Dükkanın tamamını ihaleye 4 milyon 450 bin TL’den başlatan Vakıfbank, ihaleye katılım bedeli olarak ise, 222 bin 500 TL teminat istediğini duyurdu.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.