Bankacılık

Vakıfbank duyurdu: İzmir Konak’tan 1+1 ve 4+1 daireler 600.000 TL’den satılacak! Almak için acele etmek gerekiyor, sadece belirli süre ile satışta…

Bir süredir e-İhale usulü ile icradan konut satışları gerçekleştiren Vakıfbank, İzmir ilinden de konutları satışa çıkardı. Bugün İzmir ilinin Konak ilçesinden bir dairenin satışını tamamlayacak olan Vakıfbank, geçtiğimiz gün Konak ilçesinden başka bir daireyi daha listesine ekledi. Öte yandan Vakıfbank’ın İzmir konutlarının ihale başlangıç bedelleri 600 bin TL’den başlayan fiyatlar ile belirlendi.

VAKIFBANK, İZMİR KONAK’TAN 4+1 DAİRE SATIŞINI BUGÜN GERÇEKLEŞTİRECEK

İcradan satışa çıkardığı konutlar arasına geçtiğimiz haftalarda İzmir ilinden bir konut eklemiş olan Vakıfbank, satışa çıkardığı konut için gerçekleştirdiği ihale sürecinin sonuna geldi. İhale boyunca teklifleri almış olan Vakıfbank, satışa çıkardığı konutun İzmir ilinin Konak ilçesinin Mimar Sinan semtinde yer aldığını duyurdu. Bölgenin merkezi noktalarından birinde yer alan bu konutun genişliğini 126 metrekare olarak ilan detayına ekleyen Vakıfbank, oda sayısını ise 4 oda, 1 salon şeklinde açıkladı. Binanın yapım yıllını 1995 olarak duyuran Vakıfbank, satışa çıkardığı dairenin 2. katta yer aldığını da ilan detayına ekledi. Doğalgazlı olan bu dairenin yapı tipini betonarme olarak belirten Vakıfbank, ihale boyunca teklifleri minimum 25 bin TL artış ile kabul edeceğini duyurdu. Bu daireyi 1 milyon 500 bin TL’den ihaleye açan Vakıfbank, dairenin teminat bedelini 75 bin TL olarak belirledi. Öte yandan bu dairesinin ihalesini bugün sonlandıracak olan Vakıfbank, daire için son teklifi 1 milyon 530 bin TL olarak aldı.

VAKIFBANK, İZMİR İLİNİN KONAK İLÇESİNDEN SATIŞA ÇIKARDIĞI İKİNCİ DAİRENİN İHALESİNE DEVAM EDİYOR

Bu ay satışta olan dairelerin arasına İzmir ilinin Konak ilçesinden bir daire daha ekleyen Vakıfbank, Konak ilçesinin Ulubatlı mahallesinde yer alan bir daire için ihale sürecini başlattı. İhaleyi bir müddet devam ettirecek olan Vakıfbank, henüz bu ihalenin bitiş tarihini kamuoyu ile paylaşmıştı. Yine e-İhale usulü teklifleri alacak olan Vakıfbank, 110 metrekare ve 1+1 olarak dizayn edilmiş bu dairenin ihale başlangıç bedelini 600 bin TL olarak belirledi. Dairenin 2016 yapımı bir binanın bodrum katında yer aldığını duyuran Vakıfbank, bu ihale için artışların minimum 10 bin TL olabileceğinin altını çizerken; ihaleye teminat olacak bedeli ise 60 bin TL olarak açıkladı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.