Bankacılık

Vakıfbank İstanbul’da yer alan işyerlerini 610 bin TL’den satışa çıkardığını duyurdu; hem de depolu! Vakıfbank’tan uygun fiyatlı işyeri almak için…

İcradan satışa çıkardığı konutların ihale başlangıç bedelini oldukça uygun tutmasıyla vatandaşların sık sık yakın markaja aldığı Vakıfbank, bu kez işyerlerinde uygun fiyatlar ile ihaleler açmaya başladı. Özellikle İstanbul’dan oldukça uygun fiyatlı işyerleri satışa çıkaran Vakıfbank, İstanbul’dan satışa koyduğu dört ayrı işyeri için 1 milyon TL’nin altında bir ihale başlangıç bedeli belirledi.

VAKIFBANK, İSTANBUL DÜKKANLARINI 610 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR İLE SATIŞA KOYDU

İstanbul ilinden satışa çıkardığı en uygun işyeri için detaylı bir ilan yayınlayan Vakıfbank, bu işyerinin tam mevkini İstanbul ilini Esenyurt ilçesinin İncirtepe Mahallesi olarak bildirdi. Bu bölgede yer alan bir depolu işyerini satışa çıkarmış olan Vakıfbank, 92 metrekarelik olan bu işyerinin hem dükkan hem de mağaza olarak kullanıma uygun olduğunu belirtti. Öte yandan Vakıfbank’ın bu işyeri için istediği ihale başlangıç bedeli 610 bin TL oldu.

VAKIFBANK, İSTANBUL PENDİKTEN DE İŞYERİ SATIŞLARINA BAŞLADI

Esenyurt ilçesinde yer alan uygun fiyatlı işyerinin yanı sıra İstanbul ilinin Pendik ilçesinden de bir işyeri satışa çıkaran Vakıfbank, bu işyerinin tam konumu için işyerinin Esenyalı Mahallesi’nde yer aldığını kamuoyu ile paylaştı. İşyerinin genişliğini 72 metrekare olarak ilan detayına ekleyen Vakıfbank, işyerinin hem dükkan hem de mağaza olarak kullanıma uygun bir alan içerdiğini belirtti. Öte yandan Vakıfbank, Pendik ilçesinde yer alan bu işyerini ihaleye 750 bin TL’den açtı.

VAKIFBANK’IN UYGUN FİYATLI BAŞKA BİR İŞYERİ DE PENDİK’TEN SATIŞA ÇIKTI

Uygun fiyatlı bir diğer işyerin de Pendik ilçesinden satışa çıkaran Vakıfbank, bu işyerinin de Esenyalı Mahallesi’nde yer aldığı bilgisini yayınladığı ilan aracılığıyla kamuoyu ile paylaştı. Genişliği 78 metrekare olan bu işyeri için ihale başlangıç bedelini oldukça uygun tutan Vakıfbank, ihale başlangıç bedeli olarak 800 bin TL talep etti.

VAKIFBANK’IN UYGUN FİYATLI SON İŞYERİ EYÜP’TEN SATIŞA ÇIKTI

Uygun fiyatlı satışa koyduğu son İstanbul işyerini Eyüp ilçesinden satışa çıkaran Vakıfbank, işyerinin Eyüp ilçesinin Güzeltepe Mahallesi’nde bulunduğunu belirtti. Dükkan veya mağaza kullanımına uygun olan bu işyerinin genişliğinin ise, 40 metrekare olduğu öğrenildi. Öte yandan Vakıfbank, bu işyerini ihaleye 820 bin TL ihale başlangıç bedeli ile açtı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.