Bankacılık

Vakıfbank, İstanbul’dan çok sayıda işyeri için satış sürecini başlattı! Üstelik iki adet işyerini tek fiyata satacağı ilanlar da yayınladı…

İhale ile icradan satışa çıkardığı gayrimenkullerin satışlarına eylül ayında da devam eden Vakıfbank, bu ay için İstanbul’dan kaçırılmayacak fırsatları vatandaşlara sunmaya başladı. İşyerlerini 2’şer 2’şer satışa çıkarmaya başlamış olan Vakıfbank, İstanbul ilinden farklı kullanım amacına hitap eden işyerlerini de satışa koyduğunu duyurdu. Öte yandan Vakıfbank, her işyeri için yayınladığı ihale ilanları ile kamuoyunu bilgilendirdi.

VAKIFBANK, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ’NDEN 2 ADET OFİSİ TEK FİYATA SATIŞA KOYDU

Yeni ilanları ile yatırımcıların karşısına çıkmaya devam eden Vakıfbank, İstanbul’dan kaçırılmayacak bir fırsatı daha portföyüne ekledi. İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde yer alan 2 adet ofisi tek bir fiyattan ihaleye çıkaran Vakıfbank, ofislerin bölgenin Barış semtinde yer aldığını duyurdu. Kullanım alanı olarak 85 metrekarelik bir alan sunan bu 2 adet ofisin ihaleye başladığı bedel ise, Vakıfbank tarafından 1 milyon 400 bin TL olarak belirlendi.

VAKIFBANK, İSTANBUL PENDİK’TEN 2 ADET DÜKKANI TEK FİYATTAN SATIŞA ÇIKARDI

İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde olduğu gibi Pendik ilçesinde birtakım fırsatlar sunan Vakıfbank, bu ilçede yer alan 2 adet dükkan için tek fiyattan ihale sürecini başlattı. Pendik ilçesinin Ahmet Yesevi semtinde yer alan 2 adet dükkan için detaylı bir bilgi veren Vakıfbank, dükkanların 250 metrekare alana sahip olduğunu belirtti. Bu dükkanlar için ihale başlangıç bedelini de duyuran Vakıfbank, iki dükkanı 1 milyon 541 bin TL’den ihaleye açtı.

VAKIFBANK, İSTANBUL ESENYURT’TAN BİR DEPOLU BİR DE NORMAL DÜKKAN SATIŞA ÇIKARDI

Sunduğu fırsatların yanı sıra kullanım açısından çeşitli avantajlar sunan dükkanları da İstanbul’dan satışa ekleyen Vakıfbank, İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinden iki ayrı dükkan için iki ayrı ihale satışı başlattı. Dükkanların ikisini de Esenyurt ilçesinin Yenikent mahallesinden satışa sunan Vakıfbank, dükkanların birinin depolu olduğunu belirtti. Depolu dükkanın kullanım alanını 150 metrekare olarak ilan detayına ekleyen Vakıfbank, bu dükkanın ihale başlangıç bedelini 1 milyon 650 bin TL olarak açıkladı. Diğer dükkan için de detaylı bir bilgi veren Vakıfbank, bu dükkanın kullanım alanını ise, 70 metrekare olarak kamuoyuna duyurdu. Öte yandan Vakıfbank’ın Esenyurt’ta yer alan 70 metrekarelik dükkanı ihaleye açmak için belirlediği bedel 2 milyon 250 bin TL oldu.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.