Bankacılık

Vakıfbank, İstanbul’dan satışa çıkaracağı konutlar için ihale sürecini başlattı! Üstelik fiyatları yalnızca 750 bin TL’den başlattı!

İcradan satışa koyduğu konutlar arasına İstanbul’dan da konutlar ekleyen Vakıfbank, bugün itibariyle 750 bin TL’den başlayan fiyatlar ile İstanbul’dan konut satışlarına başladığını duyurdu.

İcradan satışların oldukça ilgiyle takip edildiği şu günlerde Vakıfbank’tan İstanbul konutları için yeni bir ilan geldi. İhale ile satılacak olan konutlar için detaylı bir ilan yayınlayan Vakıfbank, İstanbul’dan bu ay içerisinde beş konut satışı gerçekleştireceğini duyurdu.

VAKIFBANK, PENDİK’TEN 750 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR İLE DAİRE SATIŞLARI YAPACAK

Satışa çıkardığı İstanbul daireleri hakkında kamuoyunu sık sık bilgilendiren Vakıfbank, satışa çıkardığı dairelerin en uygununu bu şehirden 750 bin TL ihale başlangıç bedeli ile satışa koydu. İhale başlangıç bedeli bölgenin çok altında olan bu konutun İstanbul ilinin Pendik ilçesinin Esenler Mahallesi’nde yer aldığını duyuran Vakıfbank, dairenin bir apartmanda bulunduğunu açıkladı. Oda sayısı 4 olan bu dairenin genişliğinin ise 88 metrekare olduğu öğrenildi.

VAKIFBANK, BÜYÜKÇEKMECE’DEN ÜÇ DAİRE İÇİN BUGÜN İHALEYİ TAMAMLAYACAK

İstanbul’dan satışa çıkardığı üç konutu aynı mevkiden satışa çıkaran Vakıfbank, satışa çıkardığı konutların her üçünün de İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesinin Bahçelievler mevkiinde yer aldığını belirtti. Satışa çıkan her üç daire için de kamuoyunu detaylı bir şekilde bilgilendiren Vakıfbank, dairelerin oda sayısını 2, salon sayısını ise 1 olarak açıkladı. Her üçü de 2+1 olan bu dairelerinin genişliğinin ise, 275’er metrekare olduğu Vakıfbank tarafından kamuoyuna bildirildi. Öte yandan ihale başlangıç bedelleri aynı olan bu daireler Vakıfbank tarafından 2 milyon 420 bin TL’den ihaleye açıldı. Ayrıca, dairelerin satışlarının bugün içerisinde tamamlanacağı öğrenildi.

VAKIFBANK, İSTANBUL KADIKÖY’DEN DAİRE SATIŞI GERÇEKLEŞTİRECEK

Gerçekleştirdiği daire satışları ile ilgili detaylı birer ilan yayınlayarak, kamuoyunun bilgilenmesini sağlayan Vakıfbank, İstanbul’dan satışa çıkardığı son konut için de kamuoyunu detaylıca bilgilendirdi. Bu bilgilendirmeye göre, Vakıfbank’ın satışa çıkardığı son dairenin İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinin Bostancı mevkiinde yer aldığı öğrenildi. Dairenin genişliğinin 125 metrekare olduğunu duyuran Vakıfbank, dairenin oda sayısını 3; salon sayısını ise 1 olarak açıkladı. 3+1 büyüklüğünde bir apartman dairesi olan bu konut için ihale başlangıç bedelini de açıklayan Vakıfbank, bu dairenin ihale başlangıç bedelini 5 milyon 600 bin TL olarak belirledi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.