Bankacılık

Vakıfbank’ın İstanbul’daki dairelerinin fiyatını görünce, satın almak için hemen kuyruğa gireceksiniz! 750 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışlar…

İcralık konut satışlarında onlarca alternatif sunmasıyla vatandaşların aklına gelen ilk bankalardan biri olan Vakıfbank, bu ay İstanbul ilinden de satışlar gerçekleştireceğini duyurdu. İstanbul ilinin farklı semtlerinden daireler için ihaleleri başlatmış olan Vakıfbank, özellikle satışa çıkardığı 9 daire için oldukça makul fiyatlar biçti. Dairelerinin ihale başlangıç bedellerini 750 bin TL’den başlayan fiyatlar ile belirleyen Vakıfbank, ihaleye katılım için gerekli olan teminat bedelini ise, ihale başlangıç bedelinin yüzde 10’u olarak açıkladı.

VAKIFBANK, İSTANBUL DAİRELERİ 750 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Bu ay içerisinde İstanbul’dan onlarca dairenin satışını gerçekleştirecek olan Vakıfbank, piyasa değerinin çok altında fiyatlar ile satışa başladı. İstanbul ilinin Pendik ilçesinin Esenler mahallesinden 88 metrekarelik 4+0 bir daire için ihale sürecini başlatan Vakıfbank, bu dairenin ihalesini yalnızca 750 bin TL’den açtı. Aynı şekilde yine uygun fiyata başka bir bölgeden daire satışa çıkaran Vakıfbank, İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinin Atatürk mahallesinde yer alan 3+1 dubleks bir daire için ihaleyi 900 bin TL’den başlattı. Öte yandan bu dairenin genişliği Vakıfbank tarafından 103 metrekare olarak açıklandı.

VAKIFBANK’IN İSTANBUL’DAKİ BİR DAİRESİ İÇİN SON GÜN

Esenyurt ilçesinden başka bir daire daha satışa koymuş olan Vakıfbank, bu dairenin ihalesi için ise, son günler uyarısı verdi. İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinin Mehterçeşme mahallesinde yer alan bu dairenin ihalesini bugün tamamlayacak olan Vakıfbank, dairenin 3+1 genişliğinde ve 103 metrekare olduğunu açıkladı. İhale başlangıç bedelini de piyasa fiyatının altında tutan Vakıfbank, dairenin ihale başlangıç bedelini 1 milyon TL olarak belirledi.

VAKIFBANK, İSTANBUL’DA 2 MİLYON 420 BİN TL’DEN 6 DAİRE SATIŞA ÇIKARDI

Bu ay onlarca daire satışa çıkarmış olan Vakıfbank, İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesinin Bahçelievler mahallesinde yer alan bir apartmandan 6 adet farklı daireyi satışa koydu. Her biri aynı özellikte olan daireler için detaylı bir ihale ilanı yayınlayan Vakıfbank, 6 dairesinin oda sayısını da 2+1 olarak açıkladı. Yayınladığı ilanda dairelerin genişliğine de yer veren Vakıfbank, her bir dairenin genişliğinin 275 metrekare olduğunu belirtti. Öte yandan dairelerin özelliklerinin aynı olması sebebiyle ihale başlangıç bedellerini de aynı olarak belirleyen Vakıfbank, her bir daireyi 2 milyon 420 bin TL’den satışa çıkardı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.