Bankacılık

Vakıfbank’ta her bütçeye uygun konut olduğu kanıtlandı: fiyatlar 380 bin TL’den 2 milyon 200 bin TL’ye kadar değişiyor! Üstelik…

Bir süredir arka arkaya satışa çıkardığı uygun fiyatlı konutları ile konuşulan Vakıfbank, bu ay itibariyle Ankara ilinden 5 yeni konut için ihale sürecini başlattı. Standart konutlardan dubleks tipi konutlara kadar, her ihtiyaca uygun konut satışı gerçekleştiren Vakıfbank, ihale başlangıç bedelini ise 380 bin TL’den başlayan bedellerce belirledi.

VAKIFBANK, ANKARA’DAN 380 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR İLE KONUT SATIŞLARININ STARTINI VERDİ

Uygun fiyatlı konutları ile dikkat çeken Vakıfbank, bu ay itibariyle Ankara ilinin Beypazarı ilçesinin Ayvaşık mahallesinde yer alan bir apartmandan 3+1 oda sayısına sahip olan dubleks tipi iki ayrı konutu satışa çıkardı. Genişlikleri 217’şer metrekare olan bu konutların her ikisini aynı ihale başlangıç bedeli ile satışa koyan Vakıfbank, bu bedeli ise, 380 bin TL olarak açıkladı.

VAKIFBANK, GENİŞ 3+1 DAİRELER İÇİN 600 BİN TL İSTEDİ

Bir süredir devam eden Ankara satışları arasına her gün yenilerini eklemeye devam eden Vakıfbank, bu kez satışa Ankara ilinin Çubuk ilçesinin Yıldırım Beyazıt mahallesinden bir konut koydu. Konutun genişliğini 136 metrekare olarak açıklayan Vakıfbank, konutun oda sayısını ise, 3+1 olarak ilan etti. Bu konut için ihale başlangıç bedelini de belirleyen Vakıfbank, bu bedeli kamuoyuna 600 bin TL olarak duyurdu.

VAKIFBANK, 6+1 KONUT SATIŞINA DA ANKARA’DAN BAŞLADI

Uygun fiyatlı konutlar satışa koyduğu gibi konumu ve genişliğine göre değişmekle birlikte lüks fiyatlı konutlar da satışa koyan Vakıfbank, Ankara ilinin Etimesgut ilçesinin Atakent semtinde yer alan bir apartman dairesi için ihale sürecini başlattı. Dairenin genişliğini 211 metrekare; oda sayısını ise, 6+1 olarak kamuoyuna duyuran Vakıfbank, dairenin dubleks tipi bir konut olduğunun altını çizdi. Bu dairenin ihale başlangıç bedeli ise Vakıfbank tarafından 1 milyon 50 bin TL olarak açıklandı.

VAKIFBANK’IN ANKARA’DAN SATIŞTA OLAN EN PAHALI DAİRESİ 2 MİLYON 200 BİN TL İHALE BAŞLANGIÇ BEDELİ İLE SATIŞA ÇIKTI

Satışa çıkardığı gayrimenkuller arasında Ankara’da bulunan en pahalı dairesi için de detaylı bir ilan yayınlayan Vakıfbank, dairenin konumunu Ankara ilinin Mamak ilçesinin Türközü mevkii olarak bildirdi. Bu mevkide yer alan bir apartman dairesi satışa çıkarmış olan Vakıfbank, dairenin 5+1 oda sayısına sahip, dubleks tipi yapıya sahip olduğunu kamuoyu ile paylaştı. Genişliği 256 metrekare olan bu daire için Vakıfbank’ın istediği ihale başlangıç bedeli ise, 2 milyon 200 bin TL olarak belirlendi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.