Bankacılık

Vakıfbank’tan Ankara’da tam 7 sayfalık icralık gayrimenkul satışları başladı; ucuz konutlar, işyerleri, arsalar… Hepsi var! Fiyatlar yalnızca 10 bin TL’den başlıyor…

İcralık gayrimenkuller konusunda en çok ilan seçeneğini sunan bankalardan biri olan Vakıfbank, bu ay Ankara’dan 64 gayrimenkulün satışını gerçekleştirmek için düğmeye basmış bulunuyor. Vakıfbank’ın Ankara’daki 64 konutunun 9’u işyeri, 1’i arsa iken; geriye kalan 54’ü konut olarak satışa çıkarılıyor. Vakıfbank’ta gayrimenkul fiyatları ise, 120 bin TL’den başlıyor.

İŞYERLERİ 310 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Bu ay ihalesini başlattığı 9 işyerini Ankara’dan satışa çıkarmış olan Vakıfbank, Ankara’nın Altındağ, Çankaya, Polatlı, Pursaklar ve Yenimahalle ilçelerinde yer alan işyerlerini satacağını duyurmuş bulunuyor. İşyerleri için e-İhale sürecini başlatmış olan Vakıfbank, en uygun işyerini ihalesini 310 bin TL’den başlatıyor. Ankara’nın Altındağ ilçesinde yer alan 82 metrekarelik bu işyeri için teklifleri almaya devam eden Vakıfbank’ın Ankara’daki en pahalı işyeri ise, Çankaya ilçesinde yer alan satılık bir plaza oluyor. Alıcısına 531 metrekarelik bir kullanım alanı sunan bu işyeri binasının ihale başlangıç bedeli ise, 6 milyon 500 bin TL olarak açıklanmış bulunuyor.

ARSA FİYATLARI 1 MİLYON 925 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Bu ay içerisinde Ankara’dan tek bir arsa satacak olan Vakıfbank, Ankara ilinin Sincan ilçesinin Anayurt mahallesinde yer alan arsa ve arsa içerisinde kurulmuş olan besihaneyi satışa çıkarmış bulunuyor. Bu araziyi bir çiftlik olarak tarif eden Vakıfbank, arazinin kullanım alanını ise, 500 metrekare olarak bildiriyor. Öte yandan Vakıfbank’ın bu ihale için belirlediği başlangıç bedeli 1 milyon 925 bin TL olarak belirlenmiş bulunuyor.

KONUTLAR 120 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Ankara’dan bu ay satışa en fazla konut ilanı koyan Vakıfbank, tamı tamına 54 daireyi satışa çıkarmış bulunuyor. Ankara’nın Altındağ, Beypazarı, Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Mamak, Polatlı, Pursaklar, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinde yer alan 54 daire için satış sürecini başlatmış olan Vakıfbank, bu dairelerin en ucuzunu Ankara ilinin Beypazarı ilçesinin Ayvaşık mahallesinden satışa çıkarıyor. 80 metrekare ve 1+1 olan bu dairenin ihale başlangıç bedeli ise, 120 bin TL olarak belirlenmiş bulunuyor. Öte yandan Vakıfbank’ın Ankara’daki en pahalı dairesi Mamak ilçesinin Türközü mahallesinde yer alıyor. 265 metrekare ve 5+1 dubleks bir daire olan bu konutun ihale başlangıç bedeli ise, 2 milyon 200 bin TL olarak belirlenmiş bulunuyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.