Gönül Dağı 23. Bölüm Fragmanı İzle! Gönül Dağı 10 Nisan Bölümünde Neler Olacak?

Gönül Dağı 23. Bölüm Fragmanı İzle! Gönül Dağı 10 Nisan Bölümünde Neler Olacak?

Gönül Dağı 23. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni 10 Nisan Tanıtım Fragman Yayınlandı! Gönül Dağı Son bölümde neler oldu, gelecek hafta ön izleme ne oluyor? TRT 1’in ekrana geldiği günden itibaren gönüllerde taht kuran ve haftalarca tüm kulvarlarda birincilik rekoru kıran dizi Gönül Dağı’nın yirmi birinci bölümünde yaşananları araştırdık. Taner ve Dilek, Gönül Dağı’na doğru yola çıkar. Dilek’in babasından iz bulma yolculuğundaki beklenmedik izleri Dilek’i nasıl etkileyecek? Hala annesiyle konuşamayan Taner, atölyeye küçük bir çocuğun geldiği kararsız bir dönemdedir. Yürüme engelli annesi için bir buluş geliştirmeye çalışan genç, amcasının oğullarından yardım ister.

GÖNÜL DAĞI 23. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Taner, gencin annesiyle ilişkisini görünce etkilenir ve Halime ile konuşmaya karar verir. Zahide ve Sefer düğün hazırlıklarına başladılar… Zahide için her şey yolunda giderken Fikret’in gözaltı davasıyla yıkıldılar. Bunu Sefer’den gizleyen Zahide bir çözüm arayacaktır. Geçen hafta Milli maç nedeni ile yayınlanamayan Gönül Dağı dizisinin 22. bölümü bugün yayınlandı. Yeni bölümün yayınlanmasının ardından dizinin 23. bölüm fragmanı araştırılmaya devam ediyor. Zahide zor durumda yalnız olduğunu anlayınca ne yapacak? Taner, Halime’nin Dilek için onayını bekliyor. Öte yandan Dilek, Gülsüm’e her şeyi anlattı ve Gülsüm bu evliliği onayladı.

GÖNÜL DAĞI 23. BÖLÜM İZLE!

Taner bunu duyduğunda ne yapacağını bilemez. Annesinin onaylamamasını Dilek’ten gizler ve çözüm arar. Tek çözüm Halime’nin fikrini değiştirmesi ve rıza göstermesidir. Taner için umutların tükendiği bir yerde Halime’nin kararı ne olacak? Öte yandan Selami, Keriman’ın kalbini kırdığını öğrenince çok geçti. Keriman’ı istemeye gelecekler. Selami, Keriman’ı caydırmaya çalışsa da başarılı olamaz.Selami her şeyden vazgeçince kuzenleri yardımına koşar. Plana göre Selami ve kuzenleri istek sırasında Keriman’ı kaçıracak.

Youtube Kanalı VİDEO

VİDEOYU PAYLAŞ!