Bankacılık

Yapı Kredi Bankası’ndan dev fırsat! Flo’dan yapacağınız alışverişlere 75 TL hediye!

Yapı Kredi Bankası internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu yeni metinde, mevcut müşterileri için yeni bir kampanya düzenlediğini ve kampanya kapsamında 75 TL tutarında para puan hediyesi vereceğini bildirdi.

YAPI KREDİ BANKASI FLO KAMPANYASI EYLÜL 2022

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından olan Yapı Kredi Bankası, yeni dönemde gelişen olumsuz ekonomik faktörler kapsamında alışveriş harcamaları konusunda yetersiz kalan mevcut müşteri bütçelerine destek olmak amacı ile yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Bu kapsamda Flo ile anlaştığını belirten banka, 5 Ekim tarihine kadar kampanyaya katılan ve tek seferde 350 TL ve üzeri tutarlarda harcama yapan tüm müşterilerine 75 TL tutarında para puan hediyesi vereceğini bildirdi.

YAPI KREDİ BANKASI FLO KAMPANYASI AYRINTILARI

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenmiş olan 75 TL tutarında hediye para kazanımlı yeni FLO kampanyası, tüketicilerin ve yatırımcıların dikkatlerini çekmeyi başardı. Bankanın yeni kampanyasının detaylarını araştıran vatandaşlar için Yapı Kredi Bankası’ndan detaylı açıklama geldi. Banka, söz konusu kampanyası kapsamında bilinmesi gereken detayları şu şekilde sıraladı:

  • Kampanya 15 Eylül- 5 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
  • Hem peşin hem de taksitli alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilir.
  • Kampanya kapsamında hediye TL kazanabilmek için alışveriş harcamalarının bireysel kredi kartı veya debit kart ile yapılması gerekir.
  • Kampanya müşteri ismine tanımlıdır. Bu sebep ile bir müşterinin birden fazla kartı olsa dahi kampanya kapsamında en fazla 75 TL tutarında hediye para kazanabilir.
  • Ek kart ile yapılan alışveriş harcamaları da kampanya kapsamında değerlendirilir. Ancak hediye TL yüklemesi sanal karta değil kartın bağlı bulunduğu asıl karta yapılır.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iptal veya iade edilmesi, harcama karşılığında kazanılmış olan hediye TL’lerin hesaptan geri çekilmesine sebep olur.
  • Kampanya kapsamında kazanılmış olan hediye TL’ler, internet alışverişlerinde kullanılmayacak olup yalnızca fiziki alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılmış olan harcamalar karşılığında kazanılmış olan hediye TL’ler 10 Ekim 2022 tarihinde hesaba yüklenecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılmış hediye TL’lerin son kullanım tarihi 10 Kasım olarak belirlenmiştir. Bu tarihe kadar kullanılmayan hediye TL’ler 11 Kasım tarihinde hesaplardan geri çekilir.
  • Para puan kullanılarak yapılan harcamalar ve Business kartlar ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

YAPI KREDİ BANKASI FLO KAMPANYASI BAŞVURUSU EYLÜL 2022

Yapı Kredi Bankası tarafından geliştirilmiş olan hediye TL kazanımlı Flo kampanyası, bankanın mevcut müşterilerinin ilgilerini çekmeyi başardı. Kampanya katılım sürecini sorgulayan mevcut müşteriler için bankadan ayrıntılı bir katılım metni geldi.

Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmış olan ayrıntılı kampanya katılım metnine göre kampanya kapsamında hediye TL kazanabilmek için alışveriş harcamasından önce kampanyaya katılım onayı verilmesi gerektiği bilgisi kaydedildi. Banka ilgili onayın World Mobil uygulaması içerisinde yer alan “kampanyalar” kısmından verilebileceğini bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.