Bankacılık

Yapı Kredi referans kampanyasını duyurdu: Emekliye 7.500 TL yakınına 2.500 TL ödeme yapıyor

Yapı Kredi emekli yakınını bankaya getirene özel 7.500 TL’ye kadar nakit promosyon fırsatı sağlıyor. Üstelik bankaya emekli yakınını getiren kişi ise toplamda 2.500 TL nakit ödül kazanımından yararlanıyor.

Yapı Kredi’nin referans kampanyası kapsamında emekliler ve emekli yakınları kazanmaya devam ediyor. Yapılması gereken tek şey bankaya emekli yakınını getirerek özel bir kod ile emekli olabilmesini sağlamak.

REFERANS KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Emekli olacak kişi 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü vermelidir. Maaş taşıma işlemleri gerçekleştirdikten sonra ilk maaş hesaba yatırılır. Ardından otomatik olarak promosyon tutarı hesaba yatar. Promosyon tutarı hesaba yattıktan hemen sonra referans olan emekli yakınının vadesiz hesabına belirlenmiş tutar aktarılır.

REFERANS KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Yapı Kredi müşterisi olmayanlar Yapı Kredi online olarak Yapı Kredi’li olup emekli yakınının referans olarak gösterebilir. Yapı Kredi Mobil uygulaması içerisinde yer alan özel bir kod ile emekli yakını bankaya davet edilebilir. Bankaya davet edilecek her yakın için 250 TL toplamda 2.500 TL ek kampanyadan yararlanılabiliyor. Kampanya 30 Eylül tarihine kadar devam ediyor.

REFERANS KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Referans kampanyası kapsamında bir kişi en fazla 10 kişi için referans olabiliyor. Gün içinde en fazla 5 farklı kod oluşturma fırsatı tanınıyor. Kişi için tanımlanan özel kod üretildikten sonra 10 gün içinde kullanılması gerekiyor. Referans verilen emeklinin Yapı Kredi bankasına emekli maaşını taşıması gerekiyor. Kampanyadan yararlanılabilmesi için emeklinin 180 gün içinde bankaya emekli maaşına taşımış ve promosyonu almış olması gerekiyor. Kişi promosyon taahhütümü yenilemek istediğinde ya da iptal ettiğinde referans kampanyasına katılım son bulur.

REFERANS KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanyaya katılmak isteyenlerin Yapı Kredi şubesi ya da mobil uygulaması üzerinden referans kodu oluşturması gerekiyor. Davet edilmek istenen emekli ile bu kod paylaşılmalıdır. Referans gösterilen emekli ise maaş taşıma işlemini Yapı Kredi Mobil uygulama ya da internet şubesi üzerinden gerçekleştirmelidir. Bu sırada referans gösterilen kod kullanılmalıdır. Her bir kod yalnızca tek bir emekli tarafından kullanılabiliyor. Kampanya Yapı Kredi Bankası personelleri için değerlendirilemiyor. Son 6 ay içerisinde Yapı Kredi’den emekli maaşı almış olan kişiler bu kampanyayı değerlendiremiyor. Yapı Kredi sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

 

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.