Bankacılık

Yapı Kredi Worldcard ile yapılan alışverişler değerleniyor: 150 TL ve üzeri harcamalara toplamda 45 TL Opet puan hediye!

Yapı Kredi Opet Worldcard ile yapılacak Hepsiexpress alışverişleri kazanç sağlayacak. Belirli şartları karşılayanlar kampanya koşulları dahilinde 31 Mayıs tarihine kadar katılım sağlayabilecek. Yapı Kredi World kart sahiplerine özel Hepsiexpress üzerinden alışveriş yap kazan kampanyasına katılanlar yalnızca word mobil üzerinden sağlanabilecek uygulama içerisinde yer alan kampanyaya katılım sağlayarak Opet puan hediyesinden yararlanabilecek. Aktif Yapı Kredi banka müşterisi olmak gereklidir. Yapı kredide hesap oluşturabilmek için resmi internet sitesi üzerinden online başvuru gerçekleştirilebilir.

Opet WorldCard ile 150 TL ve Üzeri Alışverişe 45 TL Hediye

Yapı Kredi Opet WorldCard ile Hepsiexpress üzerinden yapılacak market alışverişlerinde toplamda 45 TL Opet puan kazandırıyor. Her 150 TL ve üzeri harcamalarda 15 TL toplamda 45 TL hesaba yatırılacak. 1 Mayıs tarihinde başlatılan kampanya 31 Mayıs tarihinde son bulacak.

Opet Worldcard ile Harca Kazan Kampanyası Detayları Nelerdir?

Kampanya kapsamında tek bir kişi en fazla toplamda 45 TL Opet puan kazanabilecek. Kampanyanın son katılım tarihi 31 Mayıs 2022.

  • Yalnızca Opet Worldcard sahipleri sunulan avantajdan yararlanacak.
  • OPET WorldCard ile yapılan harcamalar geçerli kabul edilecek.
  • Kampanya kapsamında sunulan puanlardan yararlanabilmek için Yapı Kredi Bankası POS sistemi üzerinden harcama yapılmalıdır.
  • Tek bir gün içerisinde aynı işyerinde üzerinden yapılacak harcamalara yalnızca ilk kampanyaya dahil edilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan fayda puan ile yapılan harcamalarda, nakit çekim ve iade işlemlerinde geçerli değildir.

Opet WorldCard ile Harca Kazan Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Yapı Kredi tarafından sunulan World Kart Hepsiexpress ile alışveriş yap kazan kampanyasından yararlanmak isteyenlerin başvuru sürecini tamamlaması gereklidir. Kampanyaya katılım için uygulamanın cep telefonuna indirilmesi gerekiyor. World mobili indirebilmek için worldkart.com.tr adresi üzerinden ya da Android, iOS işletim sistemine sahip olanların uygulama mağazalarından indirmeleri gereklidir. World Mobil içerisinde yer alan kampanya seçilerek katılımı sağlanmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.