Para Piyasaları

Yükselişle arası bir dargın bir barışık devam eden Bitcoin için usta trader çizgiyi çekti! BTC’de yükseliş için bakın hangi kritik seviye gerekli?

Amiral kripto para birimi Bitcoin (BTC) hafta başına yakaladığı yükseliş ivmesinden sonra nefes darlığı yaşadı ve yeniden 30 bin doların altına geriledi. Yükseliş için istekli görülse de henüz Bitcoin yükseliyor demek için çok erken. BTC yükselecek mi sorusuna yanıt olmasına adına usta trader sahneye çıktı ve boğa koşusu için Bitcoin’e ne gerektiğini açıkladı!

BTC 30 BİN 300 DOLARI ÇEVİRMELİ!

Michael van de Poppe, bugün Twitter üzerinden paylaştığı tweet’te BTC boğa koşusu için 30 bin 300 dolar seviyesinin artık değişmesi gerektiğine inanıyor. Bu bölgenin geçilmesi ile birlikte tradera göre 31 bin 800 dolar seviyesinin önü açılacak! Van de Poppe 30 bin dolar bölgesinde fiyatlanma inadına devam eden BTC için tweet’inde, “Bitcoin 30 bin dolar seviyesini korudu, o kadar uzun süre 29 bin 300 dolarlık bölgeden sağlam kaldı. Şimdi 30 bin 300 doları çevirmek, mümkün olan 31 bin 800 dolar hareketi için gerekli.” ifadelerini kullandı.

BTC ARTIK EN DEĞERLİ 10. VARLIK!

Bitcoin, geçtiğimiz günlerde önemli bir başarıya imza atarak kendisini en değerli 10 varlık arasında buldu! Altın, Apple ve Suudi Aramco gibi devlerin yer aldığı emtia ve şirket listesine Bitcoin de 10. sıradan dahil oldu.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.