Ekonomi

Yüzde 3 ve yüzde 3.5 yükseliş beklenen haftanın hisse senetleri! 13 – 17 Haziran 2022 Ahlatcı Yatırım CCOLA, AGHOL, GESAN, GUBRF ve AKBNK haftalık hisse önerileri

Ahlatcı Yatırım 13 – 17 Haziran 2022 borsada yükseliş beklediği hisse önerileri listesini paylaştı! Geçtiğimiz hafta Ahlatcı Yatırım haftalık model portföyünde yer alan tüm hisse senetleri bu hafta listede yer almadı. Haftanın yükseliş beklenen hisse tavsiyeleri listesinde CCOLA, AGHOL, GESAN, GUBRF ve AKBNK hisse senetleri yer aldı.

Ahlatcı Yatırım haftalık hisse senedi önerileri listesini yayımladı! 13 – 17 Haziran tarihli hisse önerileri listesinde CCOLA, AGHOL, GESAN, GUBRF ve AKBNK pay senetleri yer aldı.

13 – 17 HAZİRAN 2022 AHLATCI YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına ALARK, KORDS ve SELEC ulaşmıştır. OTKAR ve LOGO hisselerinde stoploss seviyeleri çalışmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 8,3 yükseliş yaşayan SELEC ile yüzde 7,0 yükselen KORDS olmuştur.

3 Haziran- 10 Haziran kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 3,5 ile ALARK olmuştur. Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 yüzde 2,24 değer kaybederken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföydeki ortalama değer kaybı ise yüzde  1,10 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyde yer alan pay senetlerinden ALARK- KORDS- SELEC- OTKAR ve LOGO hisselerini model portföyünden çıkaran Ahlatcı Yatırım, bu hisseler yerine CCOLA-AGHOL-GESAN-GUBRF-AKBNK hisselerini ekliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.