BankacılıkEditörün SeçimiGündem

Ziraat Bankası, Bankkart sahibi olanlara 500 TL hediye edecek! Son tarih 30 Haziran!

Ziraat Bankası, Bankkart sahibi olanlara 500 TL hediye edecek! Son tarih 30 Haziran! Son dönemlerde yaşanan ekonomik sıkıntılar tüm vatandaşları etkisi altına aldı. Ürün ve hizmetlerde enflasyonla birlikte yükselen fiyatlar, döviz kurlarında görülen sert artışlar derken vatandaşlar, ihtiyaçlarını gidermek adına uygun yöntemleri araştırmaya koyuldu. Bu noktada marketlerin indirim günleri, yakıt istasyonları ve bankaların işbirliğinde gelen yakıt kampanyaları gibi fırsatlar değerlendirilirken, bir yeni fırsat da Ziraat Bankası’ndan geldi.

Ziraat Bankası, Bankkart sahibi olanlara 500 TL hediye edecek! Son tarih 30 Haziran!

Harcamalarından tasarruf elde etmek isteyenler için Ziraat Bankası Bankkart’ın internet sitesinden yapılan duyuruda, kart sahiplerine 500 TL verileceği ifade edildi. Ziraat Bankası’nın sunduğu 500 TL’lik hediye, kart sahiplerinin cebini bir nebze de olsa rahatlatacak. İşte detaylar…

Ziraat Bankasından 500 TL Bankkart Lira Hediyesi

Ziraat Bankası Bankkart’ın resmi sitesinden yapılan açıklamada, kart sahiplerine 500 TL Bankkart Lira verileceği duyuruldu. Söz konusu kampanya ve hediyeden yararlanmak isteyen vatandaşların, 30 Haziran tarihine kadar TatilSepeti’nden tek seferde 5.000 TL ve üzerinde alışveriş yapması gerekiyor. Söz konusu alışverişi yapan Ziraat Bankkart sahiplerine 500 Bankkart Lira veriliyor. TatilSepeti’nden 30 Haziran 2022’ye kadar tek seferde yapılan 5.000 TL ve üzeri alışverişleri kapsayan kampanyada harcamalar taksitli şekilde de yapılabiliyor.

Ziraat Bankası, Bankkart sahibi olanlara 500 TL hediye edecek! Son tarih 30 Haziran!

Kampanyaya Katılım Detayları

1 – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olan söz konusu kampanyaya katılım sağlamak isteyen Ziraat Bankası müşterileri Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr adresinden ya da SMS kanalları üzerinden katılım sağlayabiliyor. Kampanyaya SMS ile katılım sağlayacak olan kişileri “TATİLS”PETİ” yazıp 4757’ye SMS göndermesi gerekiyor. Söz konusu alışverişlerin kampanyaya katıldıktan sonra yapılması gerekiyor ve Bankkart Lira hediyesi için işlemlerin Bankkart POS cihazı üzerinden yapılması gerekiyor.

Ziraat Bankası, Bankkart sahibi olanlara 500 TL hediye edecek! Son tarih 30 Haziran!

Kampanya dahilinde verilen Bankkart Lira hediyeleri 7 Temmuz 2022 tarihine kadar karta yüklenecek ve kullanılmayan hediye bakiyeler 31 Temmuz 2022’de geri alınacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.