Bankacılık

Ziraat Bankası indirimli konut ve işyeri satışlarına başladı; 162 bin TL’den başlayan fiyatlarla gayrimenkul satın almak isteyen herkes koşsun!

İcradan satışa çıkardığı Ankara gayrimenkullerinde indirime gittiğini duyuran Ziraat Bankası, konutların fiyatlarını 162 bin TL’ye kadar düşürürken; işyerlerinin fiyatlarını ise 185 bin TL’ye kadar düşürdü.

İcradan satışa çıkardığı konut ve işyerlerinde piyasa değerinin çok altında ihale başlangıç bedeli belirlemesiyle vatandaşların dikkatini çeken bankalardan biri olan Ziraat Bankası, bu ay itibariyle Ankara’dan satışa konmuş olan konut ve işyerleri için belirlediği ihale başlangıç bedelini bugün kamuoyu ile paylaştı. Ziraat Bankası, Ankara’daki konutlarını 162 bin TL’den başlayan ihale başlangıç bedelleriyle satışa çıkarırken; işyerlerini ise 185 bin TL’den başlayan ihale başlangıç bedelleriyle satışa koydu.

ZİRAAT BANKASI’NDAN BEYPAZARI’NDA 162 BİN TL’YE KONUT

Ankara’dan satışa çıkardığı konutların fiyatını oldukça uygun tutan Ziraat Bankası, bu ay itibariyle ihaleye açılan Ankara ilinin Beypazarı ilçesinin Ayvaşık mahallesindeki konutu 162 bin TL ihale başlangıç bedeli ile satışa koydu. Satışa çıkan konutun genişliğini 100 metrekare olarak kamuoyuna bildiren Ziraat Bankası, konutun bir apartmanda yer aldığını açıkladı.

ZİRAAT BANKASI’NDAN SİNCAN’DA 185 BİN TL’YE İŞYERİ

Ziraat Bankası’nın Ankara’dan uygun fiyata satışa koyduğu tek gayrimenkul türü konut olmadı. İşyerlerinde de oldukça uygun fiyatlar sunan Ziraat Bankası, Ankara ilinin Sincan ilçesinin Atatürk mahallesinden satışa çıkan bir işyeri için ihale başlangıç bedelini 185 bin TL olarak belirledi. İşyerinin dükkan veya mağaza olarak kullanıma uygun olduğunu bildiren Ziraat Bankası, kamuoyuna işyerinin genişliğini ise, 34 metrekare olarak ilan etti.

ZİRAAT BANKASI’NDAN KEÇİÖREN’DE İKİ AYRI İŞYERİ

Ankara ilinin merkezi noktalarından da uygun fiyatlı işyerleri satışa çıkaran Ziraat Bankası, bu hafta itibariyle ihaleye açtı işyerlerinden birini Ankara ilinin Keçiören ilçesinin Ayvalı mahallesinden satışa koydu. Genişliği 28 metrekare olan bu işyerinin dükkan veya mağaza olarak kullanıma uygun olduğunu kamuoyuna bildiren Ziraat Bankası, bu işyeri için istediği ihale başlangıç bedelini ise, 210 bin TL olarak açıkladı. Öte yandan aynı bölgeden bir işyeri daha satışa koyan Ziraat Bankası, satışa çıkardığı işyerinin de Ayvalı mahallesinde bulunduğunu belirtti. Aynı şekilde dükkan veya mağaza olarak kullanıma uygun olan bu işyeri için de uygun bir fiyat sunan Ziraat Bankası, işyerinin ihale başlangıç bedelini 300 bin TL olarak açıkladı. Ziraat Bankası, bu işyerinin genişliğin ise, 41 metrekare olarak yayınlandığı ilan detayına ekledi.

 

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.