Bankacılık

Ziraat Bankası, İstanbul’dan 1 milyon TL’den başlayan fiyatlar ile işyeri satışlarının startlarını verdi! Üstelik içlerinde benzinlik bile var…

İcradan satışa çıkardığı ilanların çokluğu ile vatandaşlara oldukça seçenek sunan Ziraat Bankası, bu hafta itibariyle İstanbul’dan satışa çıkardığı gayrimenkullerin sayısını da artırdığını duyurdu.

İcradan satış, son zamanların en çok tercih edilen emlak alışverişi yöntemlerinden biri oldu. Özellikle bu satış yönteminde bankaların sattığı gayrimenkullerden herhangi bir Katma Değer Vergisi (KDV) almaması sebebiyle ortaya çıkan uygun fiyatlar, vatandaşların bu alana yönelmesini sağladı. Gayrimenkullerinde oldukça uygun fiyat sağlamasının yanı sıra çok sayıda seçenek sunmasıyla da dikkat çeken bankalardan biri olan Ziraat Bankası, bu hafta itibariyle yeni gayrimenkullerini listesine ekledi. Bu güncellemenin ardından Ziraat Bankası’nın İstanbul’da satacağı işyeri sayısı 3’e yükseldi.

ZİRAAT BANKASI, İSTANBUL’DAN DEPOLU BİR DÜKKAN İÇİN İLAN YAYINLADI

İhaleye çıkardığı yeni gayrimenkuller arasına İstanbul ilinden bir işyeri ekleyen Ziraat Bankası, eklediği işyerinin depolu bir dükkan olduğunu yayınladığı ilan aracılığıyla kamuoyu ile paylaştı. Ziraat Bankası tarafından yayınlanan ilana göre, bu depolu dükkan İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinin Sarıgazi Mahallesi’nden satışa çıktı. Dükkanın aynı zamanda mağaza olarak kullanıma uygun olduğunu da belirten Ziraat Bankası, dükkanın genişliğini ise, 130 metrekare olarak açıkladı. Öte yandan Ziraat Bankası’nın bu dükkanı ihaleye açtığı bede 1 milyon 2 bin 500 TL olarak belirlendi.

ZİRAAT BANKASI, İSTANBUL’DAN BİR İŞYERİ SATIŞI İÇİN DÜĞMEYE BASTI

Depolu dükkanın yanı sıra İstanbul’dan başka bir işyeri de satışa koymuş olan Ziraat Bankası, İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinin Talatpaşa Mahallesi’nde yer alan bu işyeri için ihale sürecinin başladığını duyurdu. Satışta olan bu işyerinin hem dükkan hem de mağaza olarak kullanıma uygun olduğunu belirten Ziraat Bankası, işyerinin genişliğini ise 93 metrekare olarak ilan detayına ekledi. Öte yandan Ziraat Bankası bu işyerini 1 milyon 150 bin TL’den ihaleye açtı.

ZİRAAT BANKASI, İSTANBUL’DAN BİR DE BENZİNLİK SATIŞA ÇIKARDI

Devam eden İstanbul ihaleleri arasında bir de benzinlik bulunduran Ziraat Bankası, benzin istasyonu olarak kullanıma uygun olan bu işyerini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesinin Koçullu Mahallesi’nden satışa çıkardı. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu benzin istasyonunun genişliğinin 5307 metrekare olduğu öğrenildi. İhaleye 32 milyon 290 bin TL’den açılan bu benzin istasyonunu fiziki ihale ile satacak olan Ziraat Bankası, ihale tarihini ise 15 Eylül 2022 olarak açıkladı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.