Ziraat Bankası, Vakıfbank ve ING Bank 40 bin TL İhtiyaç Kredisinde 36 Ay Vadede Geri Ödeme Tabloları ve Faiz Oranları

Vatandaşlar bankaların sunduğu uygun faiz oranlı ihtiyaç kredilerini araştırıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve geri ödeme tabloları haberimizde...

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tolgahan Sarıkaş

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), Eylül ayı itibariyle politika faizinde indirimlere başladı ve Eylül ayında gelen indirim sonrası Ekim, Kasım ve Aralık aylarında da politika faizinde indirime gitti. Para Politikası Kurulu (PPK) toplantılarında gelen indirimler ile birlikte Eylül ayına kadar %19 seviyesinde olan politika faizi, Aralık ayı PPK toplantısı sonrasında %14 seviyesine çekildi.

Politika faizindeki indirimler ile birlikte döviz kurlarında değer artışları yaşandı ve öte yandan enflasyon oranlarında da artışlar görüldü. Bununla birlikte vatandaşların nakit ihtiyaçları da artış gösterdi ve acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, bankaların sunduğu kredilere yönelmeye başladı. Vatandaşlar, bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerini araştırmaya devam ediyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Bir kamu bankası olan Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisinde en uygun faiz oranını sunan bankalardan biri olan dikkatleri çekiyor. Ziraat Bankası 40 bin TL ihtiyaç kredisinde 36 ay vadede %1,59 faiz oranı sunuyor ve bu kredi türünde aylık 1.546 TL taksit ödeme oluşuyor. Bununla birlikte toplamda 55 bin 873 TL geri ödeme tablosu hesaplanıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank da ihtiyaç kredisinde uygun faiz imkanları sağlıyor. Vakıfbank 40 bin TL ihtiyaç kredisinde, 36 ay vadede %1,61 faiz oranı sunuyor. Bu kredi türünde 1.552 TL aylık kredi ödemesi ile birlikte toplam 56 bin 090 TL geri ödeme tablosu hesaplanıyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

Özel bankalar arasında en uygun faiz oranlarından birini sunan ING Bank ihtiyaç kredisinde %2,09 faiz oranı uyguluyor. 40 bin TL ihtiyaç kredisinde, 36 ay vadede %2,09 faiz oranı ile aylık 1.700 TL taksit ödemesi oluşuyor ve diğer masraflar ile birlikte toplamda 61 bin 416 TL geri ödeme tablosu hesaplanıyor.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber