Bankacılık

Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan bankacılık sektörüne damga: Tüm ihtiyaçların günlük 6 TL’ye karşılanması mümkün!

Ekonomi piyasalarında yaşanan olumsuz gelişmelere karşın vatandaşın yanında yer alan kamu bankaları Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yeni dönemde ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile nakit desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlara, kredi hizmetleri aracılığı ile nakit hizmeti sunacağını açıkladı.

Ziraat Bankası’ndan 5 Bin TL’lik Hızlı Kredi Hizmeti!

Geliştirmiş olduğu çiftçi kredisi hizmetleri ile bankacılık sektöründe bir adım öne çıkmayı başarmış olan Ziraat Bankası, bu kez de her meslek grubundan vatandaşın başvuru yapabileceği yeni bir ihtiyaç kredisi hizmeti geliştirdiğini açıkladı. Banka, söz konusu hizmetinin ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

Ziraat Bankası yeni dönemde geliştirmiş olduğu ihtiyaç kredisi hizmetinin azami vade sayısını 36 ay, aylık ortalama faiz oranını ise yüzde 1,79 olarak belirledi. Bu veriler ışığında çekilecek olan 5 bin TL’lik kredi hizmetinin aylık taksit ödemesi tutarı ise 200,86 olarak hesaplandı.

Vakıfbank’tan Ödeme Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Hizmeti!

Türkiye’nin önde gelen bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank, yeni dönemde nakde sıkışmış olan vatandaşlar için geliştirmiş olduğu 90 gün ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmetinin ayrıntılarını paylaştı. Banka, söz konusu hizmetinden hem mevcut banka müşterilerinin hem de yeni banka müşterilerinin yararlanabileceklerini duyurdu.

Vakıfbank tarafından geliştirilmiş olan ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmetinin azami vade sayısı 36 ay, aylık ortalama faiz oranı ise yüzde 1,91 olarak belirlendi. Bu veriler ışığında çekilecek olan 5 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödemesi tutarı ise 205,49 TL olarak hesaplandı.

İhtiyaç Kredisi Hizmetlerine Nasıl Başvuru Yapılır?

Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından geliştirilmiş olan ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmetlerine, banka şubeleri, bankaların mobil uygulamaları ve bankaların internet bankacılığı kanalları aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.