Gündem

Ziraat Bankası’ndan dev hamle; İzmir ilinden 4 yeni konut, 1 yeni işyeri 462 bin 500 TL’den başlayan fiyatlar ile satışta!

İcradan satış deyince akla gelen ilk bankalardan olan Ziraat Bankası, İzmir ilinden dört yeni konut ve bir yeni işyeri için ihale sürecini 462 bin 500 TL ihale başlangıç bedelleriyle başlattı.

İcralık satışların ilgi görmeye devam ettiği şu günlerde icradan gayrimenkul almak isteyen vatandaşlara Ziraat Bankası’ndan beş yeni seçenek geldi. İzmir ilinden yeni gayrimenkuller satışa çıkarmış olan Ziraat Bankası, her gayrimenkul için detaylıca bilgi verdi.

ZİRAAT BANKASI, İZMİR KARABAĞLAR’DAN İKİ DAİRE SATIŞA KOYDU

Ziraat Bankası, İzmir ilinden bu ay satışa çıkardığı konutlar arasına iki yeni konut daha ekledi. Her iki konutu da İzmir ilinin Karabağlar ilçesinden satışa koyan Ziraat Bankası, konutların birinin Günaltay, diğerinin ise, Ali Fuat Cebesoy Mahallesi’nde yer aldığını duyurdu. Her iki konutunda apartman dairesi olduğunu belirten Ziraat Bankası, Günaltay Mahallesi’nde yer alan konutun genişliğini 102 metrekare; Ali Fuat Cebesoy Mahallesi’nde yer alan konutun genişliğini ise, 115 metrekare olarak ilan etti. Öte yandan Günaltay Mahallesi’nde yer alan konutun ihale başlangıç bedeli 892 bin 500 TL olarak belirlenirken; Ali Fuat Cebesoy mahallesindeki konutun ihale başlangıç bedeli 910 bin TL olarak açıklandı.

ZİRAAT BANKASI, İZMİR BEYDAĞ’DAN BİR İŞYERİ SATIŞI İÇİN İLAN VERDİ

Ziraat Bankası’nın bu ay İzmir’den ihaleye çıkardığı tek gayrimenkul konutlar olmadı. Aynı zamanda İzmir ilinden işyerleri de satışa koyan Ziraat Bankası, bu işyerine dair kamuoyunu detaylı bir şekilde bilgilendirdi. İşyerini İzmir ilinin Beydağ ilçesinin Atatürk Mahallesi’nden satışa koyan Ziraat Bankası, satışa koyduğu işyerinin genişliğini 433 metrekare olarak açıkladı. Öte yandan Ziraat Bankası’nın dükkan ya da mağaza olarak kullanıma uygun olan bu işyeri için belirlediği ihale başlangıç bedeli 1 milyon 100 bin TL oldu.

ZİRAAT BANKASI, İZMİR KİRAZ’DAN DA İKİ DAİRE SATIŞA ÇIKARDI

Ziraat Bankası’nın İzmir ilinden satışa koyduğu dairelerinin ikisi ise, Kiraz ilçesinde yer aldı. İzmir ilinin Kiraz ilçesinin Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan iki ayrı konut için ihale sürecini başlatan Ziraat Bankası, konutların ikisinin de 101 metrekare kullanım alanı sunduğunu açıkladı. Her ikisi de aynı apartmanda yer alan bu konutlar için belirlediği ihale başlangıç bedellerini de açıklayan Ziraat Bankası, konutlardan birini 462 bin 500 TL’den ihaleye açarken; diğerini 497 bin 500 TL’den ihaleye başlattı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.