Bankacılık

Ziraat Bankası’ndan satılık 94 bin TL’lik araçlar için son günler… Üstelik 5 bin 640 TL peşinat yetecek…

İcralık konut satışları kadar popüler olan icralık araç satışları, genelde Ziraat Bankası, tarafından gerçekleştiriliyor. Çok sayıda icralık aracı olan Ziraat Bankası, sadece 3 gün içerisinde İstanbul’dan satışa koyduğu 94 bin TL’lik ihale başlangıç bedeli olan bir aracın ihalesini tamamlamayı planlıyor. Öte yandan Ziraat Bankası’nın bu aracını satın almak için ihaleye katılmak isteyen vatandaşların 5 bin 40 TL peşinat yatırması yetiyor.

ZİRAAT BANKASI, İSTANBUL’DAN ARAÇ SATIŞI GERÇEKLEŞTİRİYOR

Konut satışları kadar araç satışları da talep gören Ziraat Bankası, her ay onlarca icralık aracı e-İhale yöntemi ile satışa çıkarıyor. Bu ay İstanbul’dan da onlarca araç satacak olan Ziraat Bankası, özellikle ihale bitiş tarihi yaklaşan ve fiyatı oldukça uygun olan 2012 model Ford Transit Connect ile öne çıkıyor. Aracın model detayını Ford Transit Connect Van T230L 1.8TDCI 110 olarak ilan detayına ekleyen Ziraat Bankası, aracın yakıt türünün dizel olduğunu bildiriyor. İlan detayında şanzıman türüne de yer veren Ziraat Bankası, bu aracın şanzımanın manuel olduğunu belirtirken, aracın kilometresini 234000; kasa tipini ise, kamyonet olarak açıklamış bulunuyor. Öte yandan beyaz renkli olan bu aracın motor hacmi 1601-1800 cc iken; motor gücü ise, 101-125 Hp olarak Ziraat Bankası tarafından ilgilileri için bildiriliyor.

5 BİN 640 TL PEŞİNAT İLE SATIN ALINABİLİYOR

Gerçekleştirilen ihalelerde belirli bir ihale başlangıç bedeli belirleyen Ziraat Bankası, bu tutarın ilk teklif olmasına izin veriyor. Ziraat Bankası’na ait olan Kuyumcukent Para Grup Merkezi’nde yer alan 2012 model Ford Transit Connect araç için ihaleyi 94 bin TL’den başlatan Ziraat Bankası, ihaleye katılım için belli bir peşinat istiyor. Ziraat Bankası’nın bu araç için istediği ön teminat bedeli ise, 5 bin 460 TL olarak açıklanmış bulunuyor.

İSTANBUL’DAKİ SATILIK ARAÇ İÇİN SON 3 GÜN

Gerçekleştireceği satışları belirli bir süre ile sınırlayan Ziraat Bankası, ihale sürelerini de ilgi alıcılar için bildiriyor. İstanbul’dan satışa çıkardığı 2012 model Ford Transit Connect araç için ihalenin sonuna yaklaşmış olan Ziraat Bankası, sadece üç gün içerisinde bu aracın ihalesini tamamlıyor ve satışı gerçekleştiriyor. 94 bin TL’lik araç ilk teklifi almış olan Ziraat Bankası, aracı satın almak isteyen kişilerin bu teklif üzerinden minimum 500 TL’lik artış ile teklif vermesini talep ediyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.